Monika: Po raz kolejny niewysłuchana

Z nowenną zetknęłam się klika lat temu. Od tego czasu odmówiłam ich kilka i wszystkie były tak samo nieskuteczne. Prosiłam o różne rzeczy i żadnej nie otrzymałam. Czuję się zawiedziona, do Matki Bożej i Boga mam ogromny żal i już nigdy więcej do tej modlitwy nie wrócę. Czytając wcześniejsze świadectwa, dochodzę do wniosku, że Pan Bóg robi rozróżnienie pomiędzy ludźmi i wybiera tych, którym chce pomóc. Skutkiem nowenn jest w moim przypadku jedynie nieszczęście. Ze swojej strony nie zachęcam do odmawiania, zrobicie jak będziecie chcieli.

 • Moniko, moja imienniczko. Domyślam się co czujesz bo wielokrotnie nie zgadzałam się z planem na życie który przygotował mi Bóg… z perspektywy czasu wiem jakie to było egoistyczne. Bóg chce dla nas jak najlepiej i nawet jeśli w obecnej chwili nie zgadzamy się z jego wolą to musimy pamiętać ze jeśli burzy coś w naszym życiu to tylko dlatego aby na tych ruinach zbudować coś piękniejszego.

 • Hej Monika! Bardzo chciałabym się jakoś z toba skontaktować,proszę Daj znać w komentarzu Czy chciałabyś 🙂

 • Modlitwa daje Ci chyba zdrowe życie w Jezusie Chrystusie a na dodatek szczęście wiarę wolność dziecka Bożego ✝️

 • Witaj,
  Nie załamuj się tak się dzieje jak się źle modlimy Bóg nie prowadzi sklepu, sam odmówiłem klika nowenn i nie wszystko się spełniło, ale dostałem odpowiedź bo czytam książki religijne. Szatan cały czas nas atakuje podsuwa złe myśli i jak idziemy za jego myślami nic się nie dzieje lub jest gorzej, wzbudza nam myśli że każde życzenie Bóg będzie nam spełniał, Bóg wie co jest dobre dla ciebie i nie da ci czegoś co ci może zaszkodzić. Pamiętaj kto szuka ten znajdzie, Bóg da ci się znaleźć a wtedy będziesz prości sercem. Ja też byłem bliski załamania kłóciłem się z Bogiem ale Bóg jest miłosierny uleczył mnie i zrobi to jeszcze wiele razy bo nie Bóg jest przeszkodą ale sami my jesteśmy. Nie poddawaj się diabeł na to czeka. Trzymaj się.

 • Na pewno jakieś łaski otrzymałaś,których jeszcze nie dostrzegasz a te o które prosiłaś,być może,nie są zgodne z Wolą Bożą.Może Pan Bóg ma dla ciebie lepszy plan na życie?

 • U mnie trwało 9 miesięcy choroba, a także zbliżenie do Jezusa a później do Boga Ojca. Czasami Maryja modląc się do Boga Ojca nie daje nam od razu łaski od Ojca, ponieważ trzeba wiele spraw nadrobić duchowych A dopiero później z kolei przychodzą do nas te o które prosilismy, ale zapewne przyjdą z większą mocą i dobrodziejstwem za cierpliwość. 🙂
  Powodzenia!

 • Szkoda ,że nie podałaś intencji , w której się modliłaś. Jeśli to możliwe to podaj w komentarzach.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!