Emilia: Odnowa kontaktu z byłym chłopakiem

Kochani, zamieszczam już czwarte świadectwo Noweeny Pompejańskiej w moim życiu. Odmówiłam do tej pory trzy Nowenny, dwie pierwsze zostały bez wątpienia spełnione. Dwa tygodnie temu zakończyłam trzecią Nowennę. Zaczęłam odmawiać ją w intencji dobrej relacji i wiecznej miłości z moim wtedy jeszcze chłopakiem. Po dwóch tygodniach odmawiania z dnia na dzień chłopak zostawił mnie. Napisałam wtedy świadectwo, o tym jak nie rozumiem tego, co się stało. Że modliłam się o naszą miłość a dostałam rozstanie. Zamieniłam więc wtedy treść intencji, modliłam się o odmianę jego serca, żeby w jego sercu zniknęła niechęć w stosunku do mnie, żeby chciał się ze mną spotkać i odnowić ze mną kontakt. Dodatkowo przez ten cały czas odmawiałam Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, św. Rity, św. Józefa. Ostatnim czasem doszła Nowenna do Miłosierdzia Bożego oraz Koronka.
W szczególny dla nas wszystkich dzień- Niedzielę Wielkanocną, postanowiłam odezwać się do niego, blisko po 2 miesiącach milczenia i złożyć świąteczne życzenia. Bardzo dobrze nam się ze sobą rozmawiało, postanowiliśmy się ze sobą spotkać. Spotkanie miało miejsce wczoraj, miło spędziliśmy czas. Nie rozmawialiśmy co prawda o nas i o ewentualnym powrocie ale o tym, co u nas słychać. Oboje nie mamy do siebie żalu, a z uwagi na to, że byliśmy ze sobą ponad 2 lata darzymy się wzajemnym szacunkiem, sympatią i sentymentem.
Niewątpliwie moja Nowenna Pompejańska została ponownie wysłuchana, chłopak odnowił ze mną kontakt i spotkał się ze mną.
Dzisiaj postanowiłam, że zacznę odmawiać czwartą Nowennę, tym razem w intencji naprawy relacji i ponownego zejścia się naszych dróg.
Wierzę, że Mateńka może rozpalić ponownie w jego sercu uczucie w stosunku do mnie.
Jedyną dla nas nadzieją jest modlitwa. Jeśli ktoś może nam pomóc to tylko Matka Boża, dlatego proszę innych świętych o wstawiennictwo u Niej w mojej sprawie.
Wiem, że nigdy już nie odstąpię od Różańca. W Nim jedyny ratunek i nadzieja dla wszystkich!
Kochani, tak jak na stronie Prosimy.pl tak i tutaj proszę Was o krótką modlitwę w intencji ponownego zejścia się naszych dróg.
Serdeczne Bóg zapłać!

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską