Ola: Wada genetyczna u dziecka

Moja bliźniaczka w końcu jest w ciąży – błogosławieństwo – które jak się zaraz okaże staję się strachem i będzie powodować łzy – Z mężem długo się starali bo nie mogli „zajść: w ciąże w końcu po około 2 lat starań, leczenia udało się – będzie najprawdopodobniej dziewczynka! Przyszedł czas na badania – prenatalne są bezpłatna – i tu pierwsze uderzenie gromu – test papa z wysokim prawdopodobieństwem Trisiomia21 (zespół Downa) – ścina nas z nóg ale nie poddajemy się – kupują testy Nifty – wynik jest jeszcze gorszy Trisiomia21 oraz Monosomia X zespół Turnera . Jakby było mało jeden zespół to jest też drugi…
Czułość testy mają na ponad 99% – co można zrobić ? NIC…wiek ciąży 13 tydzień
i stąd moje świadectwo, które mam nadzieję, że stanie się kiedyś świadectwem cudu …
jeśli tu jesteście , błagam podejmiecie się ze mną nowenny o cud uzdrowienia dla „Karolinki” – może się wydarzy ..
Moja siostra jest dobrym człowiekiem , odmawia nowenny za mnie, za męża , i nawet nie wiem za kogo jeszcze. jej małżeństwo wisiało na włosku, modliła się i wyleczenie męża z alkoholizmu , udało się , pragnęła tylko rodziny i dziecka a jej marzenie zostało okraszone wielkim strachem, cierpieniem, lękiem, niezrozumieniem . Modliłam się jedną nowenną – zaczynam drugą o cud uzdrowienia, przeraża mnie że nic nie mogę zrobić – jedynie co to właśnie zacząć modlitwę o cud i prosić Was o pomoc . By okazała się to wszystko wielkim nieporozumieniem a Karolinka urodziła się zdrowa.

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

  • Olu, jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji, w 19 tygodniu otrzymaliśmy wynik testu potwierdzający trisomię 21 (zespół Downa) u naszej córeczki, i mimo, że prawdopodobieństwo to 99,9% to nadal modlę się o cud i wierzę w cud, że nasza córeczka urodzi się w pełni zdrowa, i od teraz modlę się o dwa cudy i wierzę w dwa cudy, dla nas i dla Twojej rodziny. Matko ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!