Szczęśliwa żona: Nowenna pompejańska o dobrego męża

Moja nowenna była odmawiana w intencji znalezienia dobrego męża. Mój ostatni związek był bardzo toksyczny,trudny i burzliwy. Bardzo ucierpiało moje zdrowie psychiczne.
Gdy po długim czasie od rozstania doszłam do siebie, stwierdziłam,że ja sama nie potrafię znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera .Wszystkie moje wybory kończyły się niepowodzeniem.I tak zaczęła się moja przygoda z nowenną.Zaczęłam się modlić i prosić o postawienie na mojej drodze mężczyzny dla mnie według Bożej woli , który będzie dobrym mężem. Oprócz tego modliłam się o to żebym była gotowa na poznanie tego człowieka i żeby on był gotowy na spotkanie ze mną. Moja modlitwa została wysłuchana.W moim życiu pojawił się mężczyzna,zupełnie inny od moich wyobrażeń.Tak bardzo inny od moich wcześniejszych wyborów.Był moment ,że się zastanawiałam czy to na pewno ten dla mnie. Zaufałam ,taka była wola Pana .Zmieniło się całe moje życie.Dostałam więcej niż prosiłam. Dziś ten mężczyzna jest moim mężem od 2 lat ,a razem jesteśmy prawie 5 .Tworzymy szczęśliwą rodzinę.Jestem bardzo wdzięczna za wysłuchanie mojej modlitwy.I zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Warto zaufać.

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

  • Cudowne świadectwo dziękuję z całego serca. Chwała Panu i Maryi. Tak bardzo pragnę ja też spotkać na swojej drodze mężczyznę według woli Bożej, który będzie moim dobrym mężem. Czekam i ufam, że moje modlitwy zostaną wysłuchane.

  • Zawsze mnie interesuje ile taka osoba ma lat, która została wysłuchana w modlitwie o dobrego męża/żonę. Mnie jako 39 latke najbardziej napawają optymizmem takie świadectwa, gdzie moi rówieśnicy są wysłuchani. Znaleźć się na 40-50 lat to jest coś;)

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!