Paulina: Nowenna pompejańska o dar zdrowia dla rodziców

Na Nowennę Pompejańska do Najświętszej Maryji Panny natrafilam zupełnie przypadkiem, na facebooku wyświetliło mi się czyjeś świadectwo zaciekawiona otworzyłam linka, potem kolejnego… Wyszukałam jak odmawiać nowennę pompejańską. Trochę to mnie przeraziło… przez 54 dni należy codziennie odmawiać 3x różaniec święty… przez pierwsze 27 dni modlitwę błagalną i następnie przez kolejne 27 dni modlitwę dziękczynną… niewykonalne jak dla mnie pomyślałam… z trudem bywało mi odmówić 1 różaniec a co dopiero 3 razy…
Caly dzień jednak powracały mi myśli czy nie spróbować?
Na drugi dzień 10 listopada 2020 klękajac do modlitwy stwierdziłam, że jednak sprobuje.
Nowennę pompejanską zaczęłam odmawiać z prośbą o dar zdrowia dla moich rodziców. Byla to ważna intencja dla mnie gdyż mój tata w lipcu 2020 trafił w końcu do szpitala , gdyż podejrzewano u niego raka opłucnej. Od tego czasu przebywał kilka tygodni w szpitalu następnie wracał do domu, by po kilku tygodniach ponownie wrócić do szpitala. Po paru miesiącach nadal nie było postawionej diagnozy, lecz wszystko wskazywało, że jest to niezdentyfikowany rak. Czekalismy na ostatnie wyniki jakie miały być w grudniu 2020. Przez ten cały czas codziennie odmawiałam nowennę, nie sadzilam, że będzie mi to przychodziło z taką łatwością. Część błagalną zakończyłam 6 grudnia 2020, a cztery dni później tata otrzymał wyniki ze szpitala. Wszelkie zmiany widoczne wcześniej w płucach – zniknęły, a wyniki okazały się dobre. Tata stwierdził, że musiał nastąpić jakiś cud…
Jestem wdzięczna Matce Boskiej za dar zdrowia dla mojego taty bo dzięki jej opiece wrócił do zdrowia i dziś czuje sie dobrze, oraz za dar zdrowia dla mojej mamy która miała siłę i zdrowie by przetrwać ten trudny okres dla nich.
Nowennę pompejańska część dziękczynną zakończyłam 02 stycznia 2021, a dwa dni później rozpoczęłam kolejną za dusze czyśćcowe.
Jest to moje pierwsze świadectwo i zachęcam każdego do znalezienia w ciagu dnia ok godziny i odmawiania nowenny pompejańskiej.
Módlmy się codziennie nie tylko kiedy potrzebujemy pomocy…

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!