Kornelia: Cud dla mnie jest w realizacji

Pierwszą NP zaczęłam odmawiać kiedy po ślubie nie mogłam zajść w ciążę.
Byłam przekonana, że po odmówieniu takiej modlitwy nie do odparcia na teście ciążowym pojawią się dwie kreski. Tę pierwszą nowennę odmawiałam bardzo chętnie i z przekonaniem, że skoro podjęłam się takiej modlitwy to jestem już prawie świętą! Na szczęście Pan Bóg tak pokierował moim życiem, że poprzez wiele sytuacji przywrócił i nadal przywraca mi pokorę. Jestem w trakcie piątej NP i cały czas modle się o potomstwo- wierzę, że cud dla mnie jest w realizacji. Odmawiałam też NP za dusze w czyśću cierpiące, za opiekę nad moją rodziną i moim małzenstwem. Dzięki NP otrzymałam ogrom łask od Matki Bożej, przede wszystkim ogromny pokój serca- nieporównywalny z żadnym innym prezentem, który można dostać! Przepraszam Matkę Bożą, że dopiero teraz napisałam to świadectwo, chociaż to już 5 NP. Ta modlitwa ma wielką moc, dzięki niej można stać się zupełnie innym człowiekiem i przenieść się w inny wymiar- bliżej Boga.

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

  • Polecam też TAJEMNICE SZCZĘŚCIA, też czynią cuda! Gdy połączyłam te dwie modlitwy Bóg spełnił to, o co tak bardzo się modliłam.

    • Dziękuję, że to napisałaś! Jestem w trakcie swojej 2 NP, i wciąż w trakcie Tajemnicy Szczęścia, powoli traciłam motywację i nadzieję, dopóki nie zobaczyłam Twojego komentarza. Powracają właśnie one i chęci do wytrwania w modlitwach do końca. Jeszcze raz Ci dziękuję.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!