Gabriela: Narodziny zdrowego dziecka

Jest to moje pierwsze świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się, gdy szukałam wsparcia z Nieba…modlitwy, która gorliwie odmawiana zdziała cuda.
Byłam w 12 tygodniu ciąży, gdy na co miesięcznej wizycie u ginekologa, podczas badania USG, lekarz wnikliwie przyglądał się w komputer. Zaniepokojona cisza w gabinecie oraz długim badaniem jednego i tego samego punktu, zapytam czy wszystko jest w porządku. Ginekolog stwierdził, że musi mnie koniecznie wysłać na badania prenatalne, bo przezierność karkowa mojego Dziecka jest wyższa od normy. Za normę uznane się 2.5 mm a mój Maluszek miał ponad 3mm. Zrobiło mi się słabo. Pierwsze słyszałam o jakieś przezierności karkowej.. w głowie milion myśli. Lekarz wytłumaczył mi, że przezierność karkowa powyżej normy może oznaczać jakąś chorobę dziecka.
Popłakałam się. W domu zaczęłam przeszukiwać Internet. Szukałam modlitwy, którą mogłabym się modlić.. po pierwsze, aby Dzieciątko urodziło się zdrowe. Po drugie, żeby przynieść duszy ulgę. I tak trafiłam na Nowennę Pompejańska.
Na początku przeszło mi przez myśl.. że nie dam rady. Mam małą córkę, która jest bardzo aktywnym dzieckiem, więc jak zdołam wygospodarować czas na 3 różańce i to przez taki długi czas. Jednak podjęłam się tej wyjątkowej modlitwy. W 2dniu odmawiania ogarnął mnie taki wewnętrzny spokój. Pojechałam na badania. Zaczynam wtedy 3 dzień z Nowenna. Na Badaniu USG okazało się że przezierność karkowa Maluszka jest dobra i wynosi1,86..jaka ulga. Jaka radość. Pobrali mi jeszcze krew i wróciłam do domu. Modliłam sie gorliwie.
Na drugi dzień dostałam telefon z przychodni, że z badań krwi wynika, że jestem w grupie wysokie ryzyka urodzenia dziecka z jakąś chorobą np. zespół Downa. Proponowano mi szereg badań, inwazyjnych i nieinwazyjnych. Nie skorzystałam z nich.
Zawierzyłam Matce Bożej w opiekę swoje Maleństwo i Jego zdrowie, więc nie pozostało mi nic innego, jak dalej się modlić.
Modlitwa mnie wyciszyła.
Urodziłam zdrowe dziecko.
Wiara czyni cuda.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!