Św. Józef pomaga w sytuacjach bez nadziei! Wyproś łaski od Niego w miesiącu mu poświęconym!

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

„Od wielu lat moja siostrzenica nie mogła doczekać się dziecka. Z mężem leczyli się, jeździli po lekarzach, ale niestety bez skutku. Nie było nadziei.” Tak zaczyna się świadectwo o skuteczności tego nabożeństwa do św. Józefa. ” W intencji cudu poczęcia dziecka odmówiłam za nią nowennę pompejańską. Jednak nadal nie było łaski macierzyństwa. Wtedy sąsiadka poleciła mi nabożeństwo: „Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych” autorstwa Bł. Bartolo Longo. Zaczęłam odmawiać je z wiarą. Tuż po ukończeniu otrzymuję wspaniałą wiadomość – siostrzenica jest w upragnionej ciąży! Gdy rodzina zwątpiła św. Józef wysłuchał i uprosił ten cud. Chciałabym zaświadczyć o tej łasce i wszystkim polecić w trudnych sprawach to nabożeństwo!” To świadectwo pani Danuty.

A może i Ty masz trudną sprawę? Spróbuj udać się do św. Józefa w tym właśnie nabożeństwie w marcu miesiącu mu poświęconym.

Nabożeństwo jest dostępne tu:

Książka: Miesiąc ku czci św. Józefa

Miesiąc ku czci św. Józefa Bartolo Longo

Poznaj św. Józefa z tym nabożeństwem, napisanym przez bł. Bartola Longo, autora nowenny pompejańskiej!Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, który został opisany w niniejszej książce, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

Zobacz

Jak mówiła św. Teresa – nie ma takiej sprawy w której św. Józef by nie pomógł! Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz w roku i miesiącu św. Józefa! Św. Józef opiekował się Jezusem, zaopiekuje się też Tobą!

 • Chciałam dołączyć do nowenny do św. Józefa (10-18 marca), wpisałam swój mail, zaakceptowałam, ale niestety nie dostałam nic na maila, sprawdzałam też w folderze spam, było to już kilka godzin temu. To normalne, czy u mnie coś nie zadziałało?

  • A gdzie masz skrzynkę? Ja na onet dostaję info z nowenn do powiadomień albo do ofert. Maile z nowenn nie wpadają mi ani do spamu ani do skrzynki odbiorczej tylko do powiadomień lub ofert. Z pocztą na wp może być podobnie – tam są różne foldery i musisz w każdy wejść i sprawdzić.

  • Mateuszu jesli sie nie myle to zawsze nowenny koncza sie wlasnie 1 dzien przed swietem kazdej swietej osoby do ktorej nowenne odmawiamy

 • Ze swej strony polecam miesięczne nabożeństwo do potężnego orędownika św. Józefa. Specjalny modlitewnik z ROSEMARIA umożliwia owocne przeżycie całego miesiąca w nadziei uproszenia łaski.
  Św. Józef zawsze dopomoże!

  • Gabrysiu ,potwierdzam to co piszesz ,rok temu starszy człowiek powoli umieral a trwalo to miesiąc .Nic nie chciał jesc, dostawal tylko leki przeciwbólowe.Pamietam ze zaczelam się modlic do Sw Jozefa o ulge w cierpieniu dla tego biednego człowieka.Dziadzio zmarl 1 marca ,kiedy zaczynal się „Miesiac ze Sw Jozefem”.Modlilam się także w intencji kilku osob o pomoc w znalezieniu pracy i Sw Jozef także pomogl mi to wyprosić.

   • A czy pomaga również nawracać mężów i ratować małżeństwa? Ja już dwukrotnie odmawiałam to nabożeństwo w tej właśnie intencji i jak na razie bez efektów. Mąż mimo, że ostatnio przyznał, że coraz bardziej mu się podobam i go do mnie ciągnie, to i tak uparcie dąży do rozwodu, żeby go dostać.

    • Z literatury wiem, że żony powinny się modlić za swych mężów przez wstaw. św. Józefa. Jeśli jednak nie widzi Pani poprawy w relacji, może warto uciec się do nowenny pompejańskiej, dołączając chociaż krótką modlitwę do św. Józefa.

    • Zona może twój maz jeszcze potrzebuje czasu żeby się ogarnąć ,mój tez go potrzebowal.Wiem tylko jedno ,ze jak ta podstepna gadzina z rogami kogos omota to trudno się takiej osobie wyzwolić .Dlatego nie ustawaj w modlitwie ,bądź cierpliwa i blogoslaw swojego meza ,możesz na mocy sakramentu tak robic a nawet powinnas .Ja stoczylam ciezka walke ,żeby meza ratować .Na ta chwile jest już dobrze a jeśli czytalas moje wcześniejsze wpisy na forum to wiesz zapewne jak było ,jedna wielka ruina w moim malzenstwie .

 • Natrafiłam późno w nocy . Stwierdziłam ze już nie ma co zaczynać w nocy, rano po przebudzeniu zobaczę o co chodzi z tą nowenna do św Józefa. Poranek zaczął się strasznie, mianowicie od płaczu, nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Siedziałam i płakałam. Odmówiłam nowennę z nadzieja ze może kiedyś mnie św Józef wysłucha. Jakie było moje zdziwienie gdy wieczorem „dostałam odpowiedz”. Wiedziałam już wszystko zostałam wysłuchana. Nie spodziewałam się tego.
  Nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz wysłuchany. Z wdzięcznością modlę się do św Józefa i dziękuje mu z całego serca!

 • A ja modle sie juz dlugo do sw Jozefa i sw Rity .odmowilam rowniez dwie nowenny pompejskie o pomoc w trudnej sytuacji i chyba juz nanic nie zasluzylam.Bo sytuacje mam coraz gorsza.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!