Młoda babcia: Maryja uratowała córkę w przedziwny sposób

Historia mojej corki jest przykładem Matka Boza ratuje w przedziwny sposob ludzi.
Moja corka po Komuni Sw straciła babcie. Ojciec jej zalozyl rodzine, a ja wyszlam za mąż i urodziłam syna. Moj maż nie udzwignal ciezaru stania sie ojcem dla malej kilkuletniej dziewczynki. Z czasem pojawily sie problemy z nauka, towarzystwem, papierosami, alkoholem az do chłopakow i seksu, ucieczek z domu. Szukala ojca w tych mezczyznach i akceptacji. Chciala pokazac swiatu ze moze wszystko. Wyzywajacy szokujacy wyglad, jezyk, picie i wulgaryzmy.
Zaszla w ciaze z jednym z tych wrazliwych ktorych chciala ratowac z bagna. Szybko jednak gosc zamilkl. W domu w tym czasie byly klopoty awantury…ja zostalam sama z dziecmi maz zakochal się odszedl. Ja zmowilam za corke pompejanke zanim dowiedzialam sie ze jest w ciazy. W ostatnim dniu pompejanki corka powiedziala se chce isc do kosciola bylam w szoku. Dziekowalam Bogu. Radosc trwala krotko autentycznie myslalam ze stal sie cud nawrocenia. Jak corka powoedziala jestem w ciazy swiat mi sie zatrzymal. Niedosc ze bylismy sami to jeszcze to. Bylo mi przykro i plakalam ze wszystko sie wali. Jak ja sie mylilam. Walczac ze soba pozwolilam by jednak zostala i wzielam ciezar pomocy i odpowiedzialnosci. Bog ta decyzje poblogoslawil. Maryja wysluchala prosby nawrocenia corki. W planie Boga dziecko uratowalo moja 17 letnia corke. Zmienila sie stala sie odpowiedzialna i malo tego w wigilie poszla do spowiedzi. Ta decyzja jak zapytalam co ja sklonilo byla w niej od momentu zajcia w ciaze dojrzewala. Roku trzeba bylo. Chwala Tobie Maryjo!

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

 • Młoda babcia. Nie zgodzę się z Panią, że to” w planie Boga dziecko” uratowało córkę. W planie Boga dziecko powinno być owocem miłości małżeńskiej i tylko takiej! Dziecko poczęte poza małżeństwem jest wynikiem grzechu trzeba to otwarcie stwierdzić. Dobrze, że modli się Pani za córkę i mogę zgodzić się z tym, że dzięki tym modlitwom córka dostała łaskę nawrócenia. Ale zło jest złem, grzech jest grzechem. Nie zmieniajmy przykazań i Ewangeli, a tym bardziej nie możemy, że grzech jest w planie Boga.

  • Pani Agato. Dziecko jest zawsze darem od Boga, bo skąd? To cud. Widocznie ten cud był potrzebny tej młodej dziewczynie aby się nawróciła. Myślę, że Pan Bóg to wiedział.
   Tak jak Pani napisała, grzech na pewno nie jest w planie Boga, ale podstępny szatan na pewno miesza mu szyki.
   Nie jestem przeciwko Pani tylko odczułam potrzebę odpisania na Pani komentarz.
   A Pani Młodej babci i wszystkim dzieciom życzę dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Wszystko będzie dobrze.
   Pozdrawiam

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!