Anonim: Rozwój osobisty dzięki nowennie pompejańskiej

Zaczęłam odmawiać nowennę pod koniec pierwszego roku studiów.Nie czułam się na nich dobrze. Moją intencją był rozwój osobisty. Na początku byłam bardzo zmotywowana, odmawiałam różaniec z pasją, ale z biegiem czasu traciłam wiarę. Jednak mimo wszystko wytrwałam do końca, nie opuściłam ani jednego dnia. Skończyłam nowennę pod koniec czerwca.

Już podczas odmawiania nowenny widziałam działanie Maryi, dlatego udało mi się wytrwać w modlitwie. Akurat tak się złożyło, że miałam sesję w trakcie nowenny, egzaminy na koniec pierwszego roku studiów. Wszystkie szły mi niesamowicie dobrze. Zaliczyłam wszystkie przedmioty. Byłam wdzięczna Maryi za Jej opiekę. Nie wiedziałam jednak co mnie czeka dalej.

W trakcie wakacji zaczęłam dużo myśleć nad sensem moich studiów. Uczelnia, na której byłam nie była zbyt dobra. Martwiłam się o moje perspektywy i zaczęłam szukać rozwiązań. I tak właśnie dzięki pomocy Maryi dostałam się na jedną z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii, zmieniłam środowisko co wyszło mi na duży plus, poznałam mnóstwo wartościowych ludzi. Teraz kończę studia jako jedna z najlepszych na roku i mam niesamowite perspektywy na przyszłość! Dziękuję Maryjo za to, że mnie wysłuchałaś, bo stało się coś o czym nawet nie marzyłam!

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!