Zbiórka na obraz Matki Bożej Pompejańskiej

Kochani, mamy okazję wspomóc wstawienie obrazu 💓 Matki Bożej Pompejańskiej do kaplicy szpitala w Olsztynie! To wspaniała okazja, by dokładając swoją cegiełkę, wspomóc to dzieło. ⏰ Uwaga: musimy to zrobić do końca grudnia, ze względu na zgodę konserwatora. Liczy się każda złotówka, wszystko idzie na ten cel, bez prowizji! Działajmy!

Drodzy Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej!

Od lat wspieramy zakup do kaplic więziennych obrazów Matki Bożej Pompejańskiej, a także ornatów dla duszpasterzy, którzy szerzą nabożeństwa pompejańskie w miejscach Jej kultu (zob. np. tutaj i tutaj i wiele innych). Otrzymaliśmy w tych dniach prośbę od ks. Karola Gresika z Olsztyna, 
kapelan Miejskiego Szpitala Zespolonego
i. Prośba jest bardzo pilna! Ksiądz Karol zbiera środki na oprawę i umieszczenie obrazu Matki Bożej Pompejańskiej w kaplicy szpitala. Koszt całości (obraz, rama, instalacja, ornat) wynosi 13.700. Kwotę 4200 zł udało się zebrać w szpitalu. Zostało do zebrania 9500 + prowizje bankowe.

Mamy czas tylko do końca 2020 roku. Dlaczego tak krótko? – 31 grudnia wygasa zgoda konserwatora zabytków na instalację obrazu.

Fundacja Królowej Różańca Świętego zawsze pomaga w takich sytuacjach w ramach naszego statutu i charyzmatu. Prosimy więc o wsparcie darczyńców. 100% wpłat przeznaczamy na koszty, nie pobieramy prowizji od zbiórki.

Marek Woś

Przejdź do strony zbiórki i przeczytaj list od ks. Karola:

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

 Serdecznie zapraszamy!

>

Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości