W Godzinie Łaski módlmy się wspólnie!

Jak co roku, 8 grudnia w południe modlimy się w tzw. Godzinie Łaski. Wciąż jednak wielu z nas nie wie, skąd się ona wzięła. Otóż Matka Boża Róża Duchowna, objawiając się 8 grudnia 1947 r. pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech, powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

⬇️ Przyślij swoją swoją intencję na www.prosimy.pl 🙏 ✝️ Więcej: www.8grudnia.rosemaria.pl

Uwaga: transmisja modlitwy w Godzinie Łaski!

Dołącz do modlitwy na żywo na Facebooku oraz Youtube – zaczynamy 8 grudnia o 12.

Ustaw przypomnienie, aby nie zapomnieć o tym nabożeństwie,

 

Polecamy także publikacje:

Książka: Godzina Łaski dla świata

Godzina Łaski dla świata

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski.

Zobacz

Książka: Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle ks. Alfons Maria Weigl, o. Thaddäus Laux, Stanisława Gamrat

Książka przedstawia historię oraz treść objawień Maryi w Montichiari-Fontanelle oraz towarzyszące im okoliczności (cud słońca, uzdrowienia). Ponadto zawiera krótką biografię widzącej, Pierini Gilli.

Zobacz

  • Matko Boża dopomóż. Proszę skieruj serce mojego męża na moje serce. Proszę uratuj nasze małżeństwo, a co za tym idzie i rodzinę. Niech szatan przestanie mieszać w naszej rodzinie, małżeństwie.

  • Bardzo się cieszę ,że jest taka chwila w roku , w której mogę być tak blisko Maryi i , że mogę bezpośrednio przedstawić Jej wszystkie moje prośby…. Więc Matko nasza dziękujemy Tobie za to przesłanie dla świata.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!