Jola: Najpiękniejsza modlitwa

Nigdy jeszcze nie składałam świadectwa, ale bardzo lubię czytać wszystkie cuda które są opisane podczas odmawiania tej pięknej nowenny Pompejańskiej i pragnę wszystkim podziękować za nie bo dają bardzo dużo wiary i pomoc w dalszym odmawianiu.
Moja przygoda z nowenną zaczęła się w 2015 roku odmawiałam ją w różnych intencjach pamiętam bardzo dużą opiekę Mateńki i chodź czasem było ciężko zawsze starałam się dotrwać do końca. Przynajmniej raz w roku kontynuowałam nowennę chodź była ona nie wysłuchiwana ale zawsze dawała mi poczucie bezpieczeństwa i dużej odwagi, niektóre sprawy które miałam do załatwienia w bardzo proste sposoby były przez Mateńki ingerencję pomyślnie rozwiązywane. W tym roku tzn. 2020 odmówiłam już 3 w intencji otrzymania pracy i choć byłam już na 3 egzaminach wstępnych do pracy, niestety ale ich nie zaliczyłam i w dalszym ciągu jestem bez pracy to więżę, że Mateńka ma inny plan wobec mnie. Dziękuję Mateńce za opiekę za wszystkie łaski które były widoczne dla mnie gołym okiem ale i za te które nie zauważyłam a je otrzymałam. Teraz jestem na etapie odmawiania 4 w intencji Błogosławieństwa w finansach i więżę, że Mateńka mnie nie zostawi w tym problemie. Wszystkich zachęcam do odmawiania tej pięknej Nowenny Pompejańskiej bo chodź na dzień dzisiejszy może i nie jesteśmy wysłuchani ale miejmy wielką wiarę, że Mateńka działa w każdym dniu a najbardziej w tym którym najmniej moglibyśmy się spodziewać. Mateńko Pompejańska bardzo dziękuję za wszystkie łaski. Amen

  • Modliłam się o znalezienie pracy i znalazłam ją po 5 latach szukania, ale teraz nie mogę wytrzymać w niej psychicznie. Szukam innej pracy, ale nie mogę znaleźć. Nie wiem, co robić.

  • Dziękuję za świadectwo Pan Bóg wie co robi. Widzi więcej i czasem nie pozwoli na coś, bo to oddaliłoby nas od zbawienia.
    PS. Poprawna pisownia w tym kontekście to „choć” i „wierzę”

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości