Edyta: Nowa praca za sprawą Matki Bożej

W ciągu 3 tygodni szukania wymarzonej pracy, w konkretnej dziedzinie o konkretnej branży udało mi się ją znaleźć! Dla mnie to niesamowicie szybko! Myślicie, że to czysty przypadek? Ja tak nie sądzę. Jestem w 100% pewna, że to dzięki Nowennie Pompejańskiej i wstawiennictwie Mateńki Przenajświętszej u Pana Boga i Jezusa Chrystusa, w tak trudnych czasach udało mi się osiągnąć marzenie w niesamowicie szybkim czasie. Ufajcie Matce Bożej we wszystkim. Ona nigdy nas nie zostawi i to jest najpiękniejsze w Niej. Możesz się odwrócić od Boga, Jezusa Chrystusa, Matki Bożej ale kiedy jesteś w potrzebie i o coś poprosisz z wielką wiarą to będzie Ci to dane!!! „Proście, a będzie Wam dane.” AMEN!!!

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Szukam kontaktu do osoby, która wczoraj na stronie:” prosimy.pl” pisała posta o koleżance chcącej usunąć ciążę. Potrzebuje namiary na tę osobę, bo wraz z pewna grupa osób chcemy uratować to dziecko. Udało się nam to już wiele razy i mamy nadzieję,że i tym razem z laską Bożą się uda.

  • Ja kończę druga i nic. Nie mam na rachunki OC dentystę auto zepsute . Nie wierzę już . Nie chce chodzić do kościoła jestem tym bogiem zmęczona

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!