Wesprzyj budowę kościoła

Szczęść Boże!

Jako wspólnota Żywego Różańca (12 róż), wspólnota nowenny pompejańskiej oraz Apostolat „Margaretka” parafii Matki Bożej Różańcowej w Niedobczycach prosimy o pomoc wszystkie wspólnoty parafialne, które modlą się na różańcu. Jesteśmy we wspólnocie parafialnej, która buduje swoją świątynię. Chcemy jeszcze w tym roku przenieść się na sprawowanie liturgii do kościoła, czego wymaga od nas nadzór budowlany, żeby „uwolnić” tymczasową kaplicę. Prace zdążymy wykonać, gorzej z finansami. Przekraczają one nasze możliwości. Stąd ten apel o pomoc o zasięgu ogólno­polskim.

Jak nam pomóc?

Prosimy, żeby każdy zamówił u nas cegiełkę, która ma bardzo praktyczny wymiar na obecne czasy. Nasze cegiełki są w formie pojemników na środki dezynfekujące. Polecamy szczególnie te najmniejsze 100 ml w cenie 10 zł. To jest najtaniej w Polsce! Jest to produkt sprawdzony, najwyższej jakości, spełniający rygorystyczne normy. Jak ktoś potrzebuje większe pojemniki, to polecamy 1 litrowe w cenie 15 zł + pompka za 10 zł. Razem 25 zł. Mamy też pojemniki 5 litrowe za 60 zł. Jeśli jest potrzebna faktura VAT, to trzeba wtedy doliczyć 23%.

Co trzeba zrobić?

Trzeba zebrać zamówienie z Waszej wspólnoty. Niech to zrobi jedna wyznaczona osoba i zbierze też odpowiednią kwotę), złożyć to zamówienie poprzez e-mail: niedobczyce_mbroza@katowicka.pl (prosimy wskazać osobę i adres, na którą przyjdzie przesyłka!). Należność należy wpłacić do końca roku 2020 na konto parafii, informując nas o tym przez powyższy adres e-mail.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Różańcowej w Rybniku – Niedobczycach

ul. Górnośląska 129, 44-270 Rybnik

Numer konta: 61 8456 1019 2002 0040 0161 0001

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie! Z codzienną modlitwą za naszych dobrodziejów, ofiarodawców i sponsorów ks. Dariusz Kreihs – proboszcz

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!