Olka: Dlaczego Bóg mnie nie słyszy?

Kiedy chodziłam do liceum, ksiądz katecheta powiedział nam, żebyśmy modlili się za swoich przyszłych małżonków, o dobrego męża/żonę. Przez kilka lat modliłam się w tej intencji Koronką do Bożego Miłosierdzia, ale moje modlitwy nie zostały wysłuchane…, moje małżeństwo jest moją porażką… W tym roku odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie, w dwóch różnych intencjach – również nie zostały wysłuchanie… Czy jestem kimś, kogo Bóg nie słyszy???

  • Wydaje mi się, że powinnaś bardziej zaufać Panu Bogu w szczególności teraz, kiedy piszesz, że twoje intencje odmawiane podczas danej nowenny nie zostały wysłuchane. NP nie jest modlitwą po której odmówieniu dostaniesz to czego chcesz i to o co prosisz w danym momencie. Niektórzy dostają to o co proszą jeszcze w trakcie jej odmawiania inni po jej odmówieniu, a jeszcze inni w ogóle. Za to ci trzeci, którzy nie otrzymują tego o co prosili dosłownie otrzymują wiele innych piękniejszych łask, które trzeba odkryć samemu 🙂 Wiem, że jest ci ciężko, sama jestem w trakcie odmawiania NP w intencji najważniejszej dla mnie na ten moment. Po ludzku sprawa nie jest możliwa (chodzi o relacje z bliską mi kiedyś osobą) miałam tysiące chwil zwątpienia jednak dzisiaj wiem, że jeżeli nie otrzymam to o co proszę to dostanę coś o wiele lepszego dla mnie. Wiesz… dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych trzeba być tylko cierpliwym co jest trudne, ale wiedz, że Bóg cię nie zostawi i zrobi tak jak będzie najlepiej dla ciebie nawet jeśli na początku ci się to nie będzie podobać 😉

  • Olu ale już masz męża czy dobrze przeczytałem. Dlaczego twoje małżeństwo jest porażką? Bóg napewno cię słyszy i widzi wszystko co robisz. Słucha co do niego mówisz i o co prosisz. Nie poddawaj się nigdy i trwaj w modlitwie. Czekaj cierpliwie i z mocną wiarą proś Maryję o łaski najbardziej tobie potrzebne. Wszystkiego dobrego i więcej wolności dla siebie. Musisz być wolna dla Boga nie zniewalaj się.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!