Łukasz: To już 5 lat z Nowenną Pompejańska

Piąty rok z Pompejanką!
Cóż napisać? Moje życie zostało wywrócone do góry jak i wszystkich ostatnio. Chciałbym podziękować Maryi za te 5 lat, za wszystkie cuda duże i małe a przede wszystkim za niesamowitą ochronę. Żyjemy w trudnych czasach ale z Maryją i Jezusem
przetrwamy wszystko, trzeba wierzyć i modlić się (najlepiej na różańcu!!!). Proszę o Zdrowaś Maryjo za mnie. Za wszystko
Maryjo dziękuję. Dla wszystkich niedowiarków ta nowenna Pompejańska działa! Spróbuj możesz tak wiele zyskać!!!

Msza Święta

w Pompejach

- 25 maja 2021

 • Witaj w klubie 🙂 ja również 5 rok trwam. Mateczka Maryja jest wspaniała kocham nad życie różaniec :). Pozdrawiam Hania

 • Dziękuję za piękne świadectwo, również odmawiam Nowennę pompejańską nieustannie, choć dopiero od 2 lat. Modlitwa to nie magia, ale Maryja rzeczywiście jest przy nas kiedy odmawiamy różaniec i oręduje za nami u Boga.
  Dziękuję Ci Maryjo!
  z pozdrowieniami Dorotka

 • Witam, ja również 5-rok odmawiam Nowennę Pompejańską, bez dnia przerwy.
  Matka Boża w zaskakujący sposób przychodzi z pomocą, ratuje , przemienia , pomaga , prowadzi, daje pokój w sercu.
  Jest z nami.
  Ta modlitwa działa cuda. Ma wielką moc.

  • Rowniez i ja 5 lat odmawiam Nowenne Pompejanska.
   Maryja byla przy mnie gdy przezylam powazny wypadek samochodowy – zdarzyl sie niedaleko kapliczki.Jest przy mnie gdy kilkanascie dni pozniej stracilam Syna.
   Jutro minie 6 lat jak odszedl…….
   Bez pomocy Matki Bozej nie przetrwalabym

   • Z Matką Bożą przetrwamy , czas nasz na ziemi przeminie ,wejdziemy do Wieczności , spotkamy Boga , Matkę Bożą i naszych najdroższych .Życzę siły do życia i niezachwianej wiary w Jezusa Króla Wszechświata . Wierzę że Ci co odeszli mają tam dobrze a my pomagajmy im swoją modlitwą.

 • Również minęło 5 lat od pierwszej mojej NP. Otrzymałam wiele łask. Trudne chwile w życiu przetrwałam dzięki opiece Matki Bożej. Modle się nadal, bo brakuje czegoś, gdy np.robię dzień czy kilka dni przerwy. Jedną NP kończe i zaczynam następną. Módlcie się na rozancu, modlitwa uzależnia, pomaga w życiu, jest łatwiej żyć z Maryja. Serdecznie pozdrawiam.

 • Ja 5 rok zacznę w styczniu,przez ten czas doświadczyłam od Matki Bożej tak wiele pomocy ,że trudno opisać. Czuje Jej obecność i opiekę każdego dnia,czuje się wyjątkowo Mamo Kochana dziękuję Ci ,że mnie wybrałaś, bardzo Cię kocham! Módlcie się a nigdy nikt nie pozostanie sam ,Matka Bożą zawsze pomoże, zawsze!!!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!