Emilia: Odzyskanie utraconej miłości

Niedawno skończyłam odmawiać drugą w swoim życiu Nowennę Pompejańską. Z tego względu jest to moje drugie świadectwo świadczące o niesamowitej mocy tej modlitwy.
Tym razem intencją był powrót mojego ukochanego chłopaka, z którym rozstałam się blisko trzy miesiące temu a nasz związek trwał ponad 1,5 roku. Był to dla mnie ogromny cios, dlatego po raz drugi zwróciłam się o pomoc do naszej Mateńki. Wiedziałam, że jeśli ktoś może nas ponownie ze sobą zjednoczyć to tylko Ona. Nadzieję pokładałam w codziennej modlitwie (odmawiałam również nieobowiązkową, czwartą tajemnicę światła) o powrót i odmianę jego serca.
Podczas odmawiania Nowenny relacje między nami były różne, w dzień kiedy rozpoczęłam część dziękczynną zrozumiałam, że nie zmuszę nikogo do miłości i postanowiłam zerwać z nim wszelki kontakt. Nie zaprzestałam odmawiać różańca, dalej z uporem trwałam w modlitwie. Po około miesiącu, dwa dni przed zakończeniem Nowenny Pompejańskiej spotkaliśmy się. Od tamtej pory zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu, więcej rozmawiać a nasze relacje stały się lepsze niż przed rozstaniem. Po dwóch tygodniach widywania się, wczoraj postanowiliśmy spróbować jeszcze raz. Wierzę, że z pomocą naszej Matki uda nam się zbudować nowy, silny związek i nie popełniać tych samych błędów co w poprzednim związku.
Pragnę dodać, że dodatkowo modliłam się do św. Rity, św. Judy Tadeusza, św. Józefa, św. Charbela. Równocześnie odmawiałam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, Nowennę do św. Rity i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Wierzę, że tak jak za pierwszym razem w moim życiu stał się cud tak i tym razem wymodliłam sobie utraconą miłość. A Nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia!

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

  • Piękne świadectwo! Wierzę, że Pan Bóg wraz z Maryją będzie Wam błogosławił! Godna podziwu jest Twoja wytrwałość!

  • Cudowne świadectwo. Dziękuję z całego serca. Chwała Bogu i Maryi. Życzę dla Was wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwa Bożego.

  • Pięknie dziękuje za tak cudowne świadectwo i nadzieję na pozytywne zakończenie mojej nowenny. Takie sytuacje pokazują jak wiele daje wiara. Życzę Państwu dużo szczęścia i miłości. Niech Pan Bóg Wam błogosławi!

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!