Agnieszka: Modlę się o męża

Wczoraj rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji dobrego męża. Nie jest to moja pierwsza Nowenna, juz wczesniej modliłam sie ale różnie bywało z moją modlitwą, czasem lenistwo wygrywało, ale też moja relacja z Panem Bogiem była słabsza niż teraz. 29 listopada kończę 29 lat. Chciałabym już wyjść za mąż i mieć dzieci. Ufam, że Pan Bóg wysłucha mojej modlitwy zgodnie ze Swoją Wolą i, jeśli tylko będzie chciał, obdarzy mnie wspaniałym małżonkiem. Cały czas staram się pracować nad sobą i nad moją relacją z Panem Bogiem bo to najważniejsze aby On był na pierwszym miejscu. Dziś widzę, że moje modlitwy którymi się modliłam rok czasu, chociaż były nieraz odmawiane byle jak , Pan Bóg wysłuchał i wykorzystał w dobrym celu jakim jest uświadomienie mi błędów jakie popełniałam wcześniej wobec Pana Boga, a także błędów w moim poprzednim związku z mężczyzną. Wierzę że Bóg chce dla mnie jak najlepiej i wszystko się wydarzy we właściwym czasie. Jezu ufam Tobie ❤

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

  • Ja natomiast jakiś czas temu odmawiałem też nowennę pompejańską w intencji o dobrą żonę. Więc wszystko jest możliwe, trzeba tylko całym sercem ufać matce Bożej i jej synowi Jezusowi. Pozdrawiam Ciebie serdecznie. Marcin.

 • Dziękuję za świadectwo, ja również modlę się w podobnej intencji. Życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

  ps wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 

  • Czasem trzeba kilku długich lat żeby wymodlić łaskę od pana Boga, niczego nie dostaje w krótkim czasie. Widać taki jest plan boży, więc biorę wszystko na klatę 🙂

 • Agnieszko twoje świadectwo jest bardzo podobne do mooich odczuć z tym że ja Nowennę dopiero będę kończyć pierwszy raz. Maryja napełnia serce pokojem i cierpliwością. Napewno Bóg chce dla ciebie jak najlepiej i postawi na twojej drodze bardzo dobrego mężczyznę. Nie ma byle jakich modlitw są tylko niewysłuchane ale przyjdzie czas na wysłuchanie.

 • Wytrwałości!!!!! Ja odmawiam 3 w tej intencji.. Na pewno dużo się w moim życiu zmieniło od czasu pierwszej nowenny. Uspokoiły się emocje, które były całkowicie bezpodstawne w odniesieniu do pewnego mężczyzny. Proście, a będzie Wam dane.

 • A ja mam takie spostrzezenie po przeczytaniu komentarzy do swiadectwa. Dziewczyna modli sie o dobrego meza a odezwali sie prawie sami panowie modlacy sie o dobra zone. To moze by tak skontaktowac Agnieszke z ktoryms z tych panow ? Powymieniajcie sie e-mailami .
   

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!