Agnieszka: Modlę się o męża

Wczoraj rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji dobrego męża. Nie jest to moja pierwsza Nowenna, juz wczesniej modliłam sie ale różnie bywało z moją modlitwą, czasem lenistwo wygrywało, ale też moja relacja z Panem Bogiem była słabsza niż teraz. 29 listopada kończę 29 lat. Chciałabym już wyjść za mąż i mieć dzieci. Ufam, że Pan Bóg wysłucha mojej modlitwy zgodnie ze Swoją Wolą i, jeśli tylko będzie chciał, obdarzy mnie wspaniałym małżonkiem. Cały czas staram się pracować nad sobą i nad moją relacją z Panem Bogiem bo to najważniejsze aby On był na pierwszym miejscu. Dziś widzę, że moje modlitwy którymi się modliłam rok czasu, chociaż były nieraz odmawiane byle jak , Pan Bóg wysłuchał i wykorzystał w dobrym celu jakim jest uświadomienie mi błędów jakie popełniałam wcześniej wobec Pana Boga, a także błędów w moim poprzednim związku z mężczyzną. Wierzę że Bóg chce dla mnie jak najlepiej i wszystko się wydarzy we właściwym czasie. Jezu ufam Tobie ❤

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

4 4 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mikołaj
Mikołaj
20.11.20 13:34

Powodzonka

Marcin
Marcin
20.11.20 15:49
Reply to  Mikołaj

Ja natomiast jakiś czas temu odmawiałem też nowennę pompejańską w intencji o dobrą żonę. Więc wszystko jest możliwe, trzeba tylko całym sercem ufać matce Bożej i jej synowi Jezusowi. Pozdrawiam Ciebie serdecznie. Marcin.

Staś
Staś
20.11.20 16:38

Dziękuję za świadectwo, ja również modlę się w podobnej intencji. Życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

ps wszystkiego najlepszego z okazji urodzin  

Gość1
Gość1
20.11.20 20:15
Reply to  Staś

Czasem trzeba kilku długich lat żeby wymodlić łaskę od pana Boga, niczego nie dostaje w krótkim czasie. Widać taki jest plan boży, więc biorę wszystko na klatę 🙂

Tomek
Tomek
20.11.20 20:49

Agnieszko twoje świadectwo jest bardzo podobne do mooich odczuć z tym że ja Nowennę dopiero będę kończyć pierwszy raz. Maryja napełnia serce pokojem i cierpliwością. Napewno Bóg chce dla ciebie jak najlepiej i postawi na twojej drodze bardzo dobrego mężczyznę. Nie ma byle jakich modlitw są tylko niewysłuchane ale przyjdzie czas na wysłuchanie.

Last edited 12 dni temu by Tomek
Paula
Paula
21.11.20 17:02

Wytrwałości!!!!! Ja odmawiam 3 w tej intencji.. Na pewno dużo się w moim życiu zmieniło od czasu pierwszej nowenny. Uspokoiły się emocje, które były całkowicie bezpodstawne w odniesieniu do pewnego mężczyzny. Proście, a będzie Wam dane.

Krystyna
Krystyna
24.11.20 12:21

A ja mam takie spostrzezenie po przeczytaniu komentarzy do swiadectwa. Dziewczyna modli sie o dobrego meza a odezwali sie prawie sami panowie modlacy sie o dobra zone. To moze by tak skontaktowac Agnieszke z ktoryms z tych panow ? Powymieniajcie sie e-mailami .
 

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x