Rodzinna nowenna pompejańska z Teobańkologią

Od 16 października Teobańkologia startuje z drugą edycją Nowenny Pompejańskiej. Tym razem intencja będzie rodzinna, a więc i nazwa ulega zmianie – Rodzinna Nowenna Pompejańska. Będziemy modlić się w intencji rodzin o wiarę, nadzieję i miłość dla jej członków. Każdy kto dołączy do nas będzie się modlił się za własną rodzinę. Dlaczego taka intencja? Uważam, że w dzisiejszych czasach to priorytetowy temat, a rodzina to kluczowy fundament. Wiara, nadzieja i miłość są potrzebne nam w tych niepewnych czasach, by zachować radość, spokój ducha, więź z Bogiem i nie poddawać się depresyjnym, pełnym lęku, niepewności nastrojom.

Każdego dnia będziemy odmawiać jedną z trzech Tajemnic Różańca Świętego na żywo o 20:30 – sygnał tej transmisji będzie do odnalezienia fanpage Teobańkologii codziennie o 20:30 lub m.in. na kanale YouTube Teobańkologii. Pozostałe dwie części różańca uczestnicy Nowenny będą odmawiać samodzielnie lub z pomocą nagrań różańca specjalnie przygotowanych na okoliczność Rodzinnej Nowenny Pompejańskiej. Na profilach Teobańkologii pojawią się pomoce, czyli filmy instruktażowe, a także nagrania rozważań różańcowych.

Honorowy patronat objął ks. prof. bp Andrzej Siemieniewski. Głównymi organizatorami wydarzenia jest zespół Teobańkologii oraz ks. Dominik Chmielewski wraz z Wojownikami Maryi.

 • Chociaż odmawiam aktualnie nowenne pompejańską i kończę 31.10.
  To i tak podejmę się tej nowenny
  Zapraszam również Ciebie 🙂

 • Ja odmawiam nowennę pompejańską w intencji „o wiarę nadzieję i miłość dla małżeństwa mojego syna. Dziś 24 dzień.

  • Odmawiam Nowennę Pompejanskią z wami i sama.Nagrania sa bardzo pomocne.Idzcie dalej tą drogą nie schodzcie z niej.Wielkie dzieci dla ks.Teodora i tak wielkiego dzieła jakiego sie podjął Zespół.Uznanie do profesora.Tak pomocne w dzisiejszych czasach młodzież sie gubi .Potrzeba takich jak Wy.Panie Boże PROWADZ.Justyna B.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!