Rodzinna nowenna pompejańska z Teobańkologią

Od 16 października Teobańkologia startuje z drugą edycją Nowenny Pompejańskiej. Tym razem intencja będzie rodzinna, a więc i nazwa ulega zmianie – Rodzinna Nowenna Pompejańska. Będziemy modlić się w intencji rodzin o wiarę, nadzieję i miłość dla jej członków. Każdy kto dołączy do nas będzie się modlił się za własną rodzinę. Dlaczego taka intencja? Uważam, że w dzisiejszych czasach to priorytetowy temat, a rodzina to kluczowy fundament. Wiara, nadzieja i miłość są potrzebne nam w tych niepewnych czasach, by zachować radość, spokój ducha, więź z Bogiem i nie poddawać się depresyjnym, pełnym lęku, niepewności nastrojom.

Każdego dnia będziemy odmawiać jedną z trzech Tajemnic Różańca Świętego na żywo o 20:30 – sygnał tej transmisji będzie do odnalezienia fanpage Teobańkologii codziennie o 20:30 lub m.in. na kanale YouTube Teobańkologii. Pozostałe dwie części różańca uczestnicy Nowenny będą odmawiać samodzielnie lub z pomocą nagrań różańca specjalnie przygotowanych na okoliczność Rodzinnej Nowenny Pompejańskiej. Na profilach Teobańkologii pojawią się pomoce, czyli filmy instruktażowe, a także nagrania rozważań różańcowych.

Honorowy patronat objął ks. prof. bp Andrzej Siemieniewski. Głównymi organizatorami wydarzenia jest zespół Teobańkologii oraz ks. Dominik Chmielewski wraz z Wojownikami Maryi.

4.5 15 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ula
Ula
15.10.20 16:17

Wspaniała inicjatywa !

Wioleta
Wioleta
15.10.20 22:03

Chociaż odmawiam aktualnie nowenne pompejańską i kończę 31.10.
To i tak podejmę się tej nowenny
Zapraszam również Ciebie 🙂

ela
ela
15.10.20 22:20

Ja odmawiam nowennę pompejańską w intencji „o wiarę nadzieję i miłość dla małżeństwa mojego syna. Dziś 24 dzień.

Ewa Kuczyńska
Ewa Kuczyńska (@ewabozenak)
16.10.20 22:47

Właśnie chciałam zacząć.  

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x