Maria: Studia

Na wstępie przepraszam Cię Mateńko , że dopiero teraz składam to świadectwo, powinnam zrobić t 2 miesiące temu. Jestem matką dwóch dorastających córek. Jedna z nich bardzo chciała studiować architekturę , ale dostać się na nią nie jest łatwo. Na początku tego roku zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o jak najlepsze zdanie matury dla niej i dostanie się na wymarzone studia. Córka maturę zdała bardzo dobrze , ale na na studia się nie dostała , wybrała budownictwo bardzo pokrewny kierunek.
Ja byłam dziwnie spokojna , pomyślałam widocznie Maryja ma inny plan przecież Ona doskonale wie dla nas jest najlepsze. Córka była już przyjęta na budownictwo i kompletowała wszystkie dokumenty aby złożyć je na uczelni , gdy pewnego dnia dostała e maila że jest przyjęta na wydział architektury. Popłakałyśmy się .Kiedy piszę to świadectwo jest studentką pierwszego roku wydziału architektury.
Dziękuję Ci Mateńko za wysłuchanie mej prośby. Różaniec odmawiam codziennie , nie wiem jak dla kogo , ale dla mnie dzień bez różańca to dzień niepełny żeby nie powiedzieć stracony. Twoja czcicielka.

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!