Małgorzata: Zdrowie

Nowennę Pompejańską odmawiałam już kilka razy a od kilku miesięcy odmawiam bez przerwy, kończę jedną i zaczynam następną. We wszystkich odmówionych Nowennach prosiłam o zdrowie, dla męża i dzieci. Synek często narzekał na bolącą nóżkę do tego stopnia, że chodził utykając. Zaczęło mnie to coraz bardziej martwić i w tej intencji zaczęłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Od tego czasu minął prawie rok a syn ani razu nie poskarżył się na ból nogi. Kolejną intencją było czerwone znamię na plecach drugiego syna które przez długi czas nie chciało zniknąć. I również w tym przypadku Nowenna mnie nie zawiodła. Nie wiem na ile były to poważne choroby ale dla mnie były wielkim powodem do zmartwienia ale wierzę, że z pomocą Matki Bożej i tylko dzięki Niej moje dzieci są zdrowe. Jutro zaczynam kolejną już w swoim życiu Nowennę i wierzę, że i tym razem zostanę wysłuchana,

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

  • Dziękuję za świadectwo.
    „Nie wiem na ile były to poważne choroby ale dla mnie były wielkim powodem do zmartwienia ale wierzę, że z pomocą Matki Bożej i tylko dzięki Niej moje dzieci są zdrowe”.
    Mam podobnie. Zostały mi trzy dni NP w intencji uzdrowienia córeczki z zajadów. Już kilka dni po rozpoczęciu nowenny pompejańskiej zaczęło się poprawiać. Teraz nie ma zajadów. Usta nie schną, nie pękają, są miękkie i zdrowe. Dziękuję Maryi, że się za nami wstawiła do Pana Jezusa. Dziękuję za udzielenie tej łaski. Dziękuję Bogu.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!