Małgorzata: Zdrowie

Nowennę Pompejańską odmawiałam już kilka razy a od kilku miesięcy odmawiam bez przerwy, kończę jedną i zaczynam następną. We wszystkich odmówionych Nowennach prosiłam o zdrowie, dla męża i dzieci. Synek często narzekał na bolącą nóżkę do tego stopnia, że chodził utykając. Zaczęło mnie to coraz bardziej martwić i w tej intencji zaczęłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Od tego czasu minął prawie rok a syn ani razu nie poskarżył się na ból nogi. Kolejną intencją było czerwone znamię na plecach drugiego syna które przez długi czas nie chciało zniknąć. I również w tym przypadku Nowenna mnie nie zawiodła. Nie wiem na ile były to poważne choroby ale dla mnie były wielkim powodem do zmartwienia ale wierzę, że z pomocą Matki Bożej i tylko dzięki Niej moje dzieci są zdrowe. Jutro zaczynam kolejną już w swoim życiu Nowennę i wierzę, że i tym razem zostanę wysłuchana,

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

4 4 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
30.10.20 01:02

Dziękuję za świadectwo.
„Nie wiem na ile były to poważne choroby ale dla mnie były wielkim powodem do zmartwienia ale wierzę, że z pomocą Matki Bożej i tylko dzięki Niej moje dzieci są zdrowe”.
Mam podobnie. Zostały mi trzy dni NP w intencji uzdrowienia córeczki z zajadów. Już kilka dni po rozpoczęciu nowenny pompejańskiej zaczęło się poprawiać. Teraz nie ma zajadów. Usta nie schną, nie pękają, są miękkie i zdrowe. Dziękuję Maryi, że się za nami wstawiła do Pana Jezusa. Dziękuję za udzielenie tej łaski. Dziękuję Bogu.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x