Aga: Bezpieczeństwo dziecka

Modliłam się o bezpieczeństwo dla naszych dzieci. Minął ponad miesiąc od zakończenia Nowenny, a już mieliśmy okazję, by doświadczyć jak Maryja opiekuje się nami także namacalnie.
Byliśmy na urlopie na drugim końcu Polski. Po dość intensywnym dniu odpoczywaliśmy. Każdy zajął się sobą. W pewnej chwili dotarło do nas, że nasz półtoraroczny synek bawi się kulkami, które były amunicją do nowego zabawkowego pistoletu starszego syna. Pojemnik na kulki, który maluch trzymał w ręce był prawie pusty. Nie wiedzieliśmy czy i ile ich połknął chociaż sporo znaleźliśmy na podłodze. Gdy przyjrzeliśmy się bliżej nowej zabawce byliśmy jeszcze bardziej przerażeni. To były kulki hydrożelowe. Połknięcie nie jest trujące, ale gdy kulka napęcznieje w brzuchu to jedynie operacyjnie można się jej pozbyć. Nie da się jej też zobaczyć przez USG czy RTG.
Pozostało nam czekać i obserwować malucha czy go gdzieś brzuszek nie boli i czy nie nie ma problemów z jedzeniem i wydalaniem.
Wszystko się dobrze skończyło. Maluch nie miał żadnych dolegliwości. Dziecko jest zdrowe i szczęśliwie do dziś. Po naszym małym doświadczeniu wyszło, że kulki, które mieliśmy były już napęczniałe i nie wpijały więcej wody. Wiem też, że to Maryja czuwała nad nami i pilnowała szkraba, by nie połknął tego paskudztwa.
W tym czasie odmawiałam już kolejną Nowennę o zdrowie i potrzebne łaski dla trzech rodzin, także naszej.
Maryja nas prowadzi, a różańce dają mi poczucie bezpieczeństwa, pokój, nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Dziękuję Tobie, Królowo Różańca Świętego!

Zapraszamy

na rekolekcje internetowe

ze św. Józefem

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Rekolekcje internetowe

ze św. Józefem

1 - 31 marca 2021 r.