Robert: Skruszone serce ożyło dla Boga

Bardzo trudno pogodzić życie z wyzwaniami i pokusami, które świat oferuje dzisiaj każdemu znas. A z doświadczenia bycia tu na ziemi lew ryczący tylko czeka, by nas pożreć, strawić i co najgorsze omamić że to koniec, a dzięki, mimo przeszkód i kłód rzucanych pod nogi to tylko zagrywka, przepraszam kłamstwo manipulacka ducha zwodzenia.
W moim dorobku życiowym,no cóż chwalić nie ma się czym, Bóg i tak ma plan. Do konkretów łaska,otrzymana dała siłę i wytrwałość by z różańcem od być pielgrzymkę przez kolejne dni nowenny, nie ilość tu się liczy, spotkanie z: Drogą Prawdą Życiem to cel.
Tej właśnie łaski doznałem , kilka intencji, od paru lat, wysłuchanych bo każdy kto z naszą Mamą prosi otrzymuje, lecz od nas zależy czy akceptujemy odpowiedź i czasem krzyż, ratuje nasze życie od bagna pychy, ślepoty.
Moja modlitwa 54 dniowa była ostatnio w intencji Nawrócenia Grzeszników, och intencja oczywista ale skótki na pewno zostaną do końca mych dni, zobaczyłem dno mojego bezsensownego życia.Kolejny mit wszystko ma sens i to dzięki NP zobaczyłem i przeżyłem na jawie a nie śnie. Maryja pośredniczka wyprosiła u swojego Boskiego syna ogrom łask spływających na moją osobę uzdrawiając, wewnętrznie dając siłę by powstać, choć brak chęci i walczyć pod jej orędownictwem dla Chwały Pana i pożytek ludzi.
Moi kochani bracia i siostry to chaotyczne świadecto niech da siłę by być z Matuchną zawszę nawet że łzami, których i moja osoba wylała nie mało podczas nowenny, zawieźć i dać się prowadzić tej która na świat przyniosła zbawienie i kochać łaski Dar Niebios wyproszone przez pośredniczkę i orędowniczkę Królową Różanca Świętego
Wszystkie serdecznie Blogoslawie i proszę o modlitwę za moją rodzinę, współmałżonkę i dzieci
Bóg Zapłać

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!