Monika: Wysłuchane prośby i dar łaski

Chciałam się podzielić swoimi świadectwami podczas odmawiania nowenny pompejańskiej oraz łaskami które otrzymałam. Pierwsza swoją nowennę odmówiłam o nawrócenie swojego starszego brata, który wpadł w hazard i kradł. Prosiłam Matkę Najświętszą o pomoc z całych sił i wierzyłam w Jej wielka moc. Już podczas odmawiania widziałam, jak brat poniekąd się wycisza i wycofuje z nałogu. Nie został wyleczony do końca, za prosto by było.. brat się opamiętał, nie kradnie, ma córeczkę dla której stara się być dobrym ojcem. Druga swoją nowennę odmówiłam prosząc Matkę Najświętszą o zdrowie i Boże bogosławieństwo dla swojej kochanej Mamy-bałam się, bo miała krwawiące żylaki odbytnicze.. bałam się, by nie przerodziło się w coś gorszego.. moja prośba również została wysłuchana. Mama jest zdrowa, dodam, ze jest najcudowniejsza przyjaciółka jaka mam! Kolejna nowennę odmówiłam w dobie pandemii koronawirusa, prosiłam Matkę ukochana o odbycie się wymarzonego wesela, gdyż były liczne ograniczenia, 2 tygodnie przed naszym weselem rząd zniósł ograniczenie i wydał limit gości weselnych do 150 osób-wszystko odbyło się tak jak sobie wymarzyliśmy, a nasze wesele było pierwszym weselem w pandemii. W obecnej chwili modlę się prosząc Mamusie Nasza o niebo i miejsce przy Niej dla mojego Taty, który nagle zmarł niedawno.. proszę Ją by nie czuł się samotny, lecz blisko Jej Matczynego serca! Wierze w to, ze Matka Najswietsza otoczy Tatę opieka i razem z Nim będzie mi kibicować w działaniach na ziemii. Podczas tej 4 nowenny otrzymałam łaskę stanu bogoslawionego-nosze pod sercem przepełnionym miłością i wiara upragnione dziecko-lekarze z różnych miast nie dawali mi szans na potomstwo, ponieważ podejrzewali u mnie zespół policystycznych jajników i inne schorzenia z tym związane. Tak, udało się! Kochani, nie traćcie wiary! Matka Najswietsza wysłuchuje każdej prośby i zsyła łaski w odpowiednim czasie, za prosto by było jakbyśmy je otrzymywali od razu!! Boża siła jest niesamowita.. poprzez wiarę widzę sens życia! Mogę to tylko zawdzięczać swoim rodzicom za dar wiary i sobie, ze nigdy się nie poddałam, choć wystawiana na próbę byłam kilkanaście razy!! Jest to moja 4, ale nie ostatnia nowenna-tak ciężko rozstać się z różańcem, odmawiając któraś z kolei nowennę czuje niesamowita więź z Matka Najswietsza!!
I wcale nie jest tak prosto-bo zły cały czas przeszkadza i nieraz zaburza odmawianie różańca.. lecz zawierzając się Maryi wszystko się udaje!
Maryjo Królowo Różańca Świetego – módl się za Nami!!

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

  • Pani Moniką! Ile szczęścia wydarzyło się w Pani życiu, ile nadziei dają Pani słowa. Te namacalne cuda sprawiają, iż droga nasza staje się drogą całkowitego zaufania. Cokolwiek by nas nie spotkało, oczy zwracają się ku Matce Boże. Jak dobrze, że ją mamy.
    I życzę dla Państwa pięknego rodzicielstwa!

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!