Magda: Uratowana rodzina

Jutro kończę odmawiać trzecia NP. Zaczęłam kilka miesięcy temu kiedy moja rodzina zaczęła się rozpadać…Szukałam różnych modlitw o uratowanie rodziny. Kilka razy natknęłam się na świadectwa NP, nie zastanawiałam się długo, wzięłam różaniec w ręce i zaczęłam odmawiać…Nie było lekko ale nie poddałam się…Matka Boża wysłuchała moich intencji. Otrzymałam też wiele innych łask za co jestem bardzo wdzięczna.Gdyby nie NP moja rodzina pewnie by się już rozpadła.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

3.6 5 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata
Agata
01.10.20 01:58

Dziękuję Magda za Twoje świadectwo. Dostałaś dużą łaskę, że Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Nie ustawiaj w modlitwie za swoją rodzinę. Dziekuj za nią każdego dnia. Niestety moje małżeństwo się rozpadło pomimo modlitw. Od ponad dwóch lat modlę się o jego odrodzenie. Z Panem Bogiem

Alex
Alex
01.10.20 07:14
Reply to  Agata

A ja zwatpilam..:( odmówiłam dwa razy całą nowennę i widocznie plany Boga są inne.. Jestem załamana. Pomodlę się za Was.

Agata
Agata
01.10.20 13:14
Reply to  Alex

Alex ja odmówiłam ponad 10, dokładnie nie pamiętam. Nie wszystkie, ale większość, za męża i małżeństwo. Zaczęłam jeszcze zanim mąż odszedł, kiedy w naszym małżeństwie było źle, ale nie było kochanki, nie było mowy o rozstaniu. I myślę, że po oo bimimo kryzysu w małżeństwie mąż mnie kochał. Mąż odszedł po odmówieniu przeze mnie dwóch pierwszych NP. Jedna była z intencją ogólną o pomoc Maryi w małżeństwie, a druga za męża. I też tego nie rozumiem, też mam chwile załamania. Ale jak mówi ks. Chmielewski, że jak się za kogoś modli i jest gorzej tzn, że jest dobrze, że modlitwy… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x