Lena: Relacje

Skończyłam niedawno pierwszą Pompejankę. Moją motywacją do jej rozpoczęcia było rozstanie z chłopakiem, którego bardzo kochałam i nadal kocham. Zastanawiałam się o co się modlić. O to żeby do mnie wrócił, czy o siłę do pogodzenia się ze stratą. Doszłam do wniosku, że pomodlę się o uporządkowanie relacji damsko-męskich. A w tej intencji będzie kryło się to co według Boga jest dla mnie lepsze. To rozstanie było dla mnie straszne, brałam leki, bo nie radziłam sobie psychicznie z brakiem ukochanej osoby. W trakcie odmawiania Pompejanki mój były bardzo mnie ranił. Mówił przykre rzeczy pod moim adresem i kompletnie nie chciał mnie słuchać. Ja ciągle żyłam nadzieją, że wróci. Dzisiaj jest drugi dzień mojej drugiej Nowenny. Nadal go kocham, ale jest już w moim życiu spokojniej i zaczynam cieszyć się życiem. W końcu, po 3 miesiącach od rozstania dostrzegam sens i wierzę, że tak jest lepiej. Proszę o modlitwę. Nowenna działa- ja w to wierzę choć czasami bardzo boli to co się dzieje dookoła i to w jaki sposób dochodzimy do pewnych rzeczy.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Justyna
Justyna
17.09.20 20:53

ja dziś 3 dzień nowenny w intencji żeby jeśli to zgodne z wola boża żeby wrócił minęło 10 miesięcy od rozstania jest ciężko ale trzeba żyć dalej 🙁

Largo
Largo
17.09.20 21:18
Reply to  Justyna

Widzę, że dużo osób z tym problem i jeszcze do tego imienniczka Justyna …

Justyna
Justyna
18.09.20 12:24
Reply to  Largo

Dokaldnie 🙁 zgadza się …. jak żyć …

Meduza
Meduza
17.09.20 22:30

Pomodlę się za Ciebie Lenka:) zwłaszcza że sama za kimś tęsknię, może trochę inna sytuacja, ale wiem co czujesz. Poczytaj o listach do Św. Józefa;)

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x