Lena: Relacje

Skończyłam niedawno pierwszą Pompejankę. Moją motywacją do jej rozpoczęcia było rozstanie z chłopakiem, którego bardzo kochałam i nadal kocham. Zastanawiałam się o co się modlić. O to żeby do mnie wrócił, czy o siłę do pogodzenia się ze stratą. Doszłam do wniosku, że pomodlę się o uporządkowanie relacji damsko-męskich. A w tej intencji będzie kryło się to co według Boga jest dla mnie lepsze. To rozstanie było dla mnie straszne, brałam leki, bo nie radziłam sobie psychicznie z brakiem ukochanej osoby. W trakcie odmawiania Pompejanki mój były bardzo mnie ranił. Mówił przykre rzeczy pod moim adresem i kompletnie nie chciał mnie słuchać. Ja ciągle żyłam nadzieją, że wróci. Dzisiaj jest drugi dzień mojej drugiej Nowenny. Nadal go kocham, ale jest już w moim życiu spokojniej i zaczynam cieszyć się życiem. W końcu, po 3 miesiącach od rozstania dostrzegam sens i wierzę, że tak jest lepiej. Proszę o modlitwę. Nowenna działa- ja w to wierzę choć czasami bardzo boli to co się dzieje dookoła i to w jaki sposób dochodzimy do pewnych rzeczy.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • ja dziś 3 dzień nowenny w intencji żeby jeśli to zgodne z wola boża żeby wrócił minęło 10 miesięcy od rozstania jest ciężko ale trzeba żyć dalej 🙁

  • Pomodlę się za Ciebie Lenka:) zwłaszcza że sama za kimś tęsknię, może trochę inna sytuacja, ale wiem co czujesz. Poczytaj o listach do Św. Józefa;)

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!