Katarzyna: Wielka moc nowenny

Choć Nowenną Pompejańską modlę się w ważnych chwilach mojego życia już od paru lat to jest to moje pierwsze świadectwo. Poprzednie nowenny zostały wysłuchane i to z nawiązką. Po odmówieniu każdej nowenny otrzymywałam wiele różnych innych łask, po za tymi o które prosiłam. Chciałabym się jednak podzielić szczególnym znakiem od Maryi, o który prosiłam po odmówieniu ostatniej nowenny, w której modliłam się o dar Nieba dla mojego Aniołka Alberta. Poroniłam wczesną ciążę i choć niektórzy uznają że takie dzieci idą prosto do nieba to jednak nasłuchałam się o dzieciach, które od poczecia są skażone grzechami rodziców i czułam potrzebę by pomodlić się w intencji mojego dziecka. Po zakończeniu nowenny prosiłam wieczorem Maryję o znak, że Albert jest bezpieczny z Nią w Niebie i tej samej nocy z wysokiej szafy spadły rzeczy które od miesięcy były nie ruszane. Nowenna którą teraz odmawiam prosząc o rodzeństwo dla synka bardzo wpływa na moje życie. Będąc załamana kolejną nieudaną próbą pytałam Boga dlaczego, a Duch Święty pokierował mną by otworzyć Pismo Święte i słowa, które przeczytałam kompletnie zbiły mnie z tropu. Mianowicie Bóg w krótkim cytacie ujawnił mi mój ciężki i bardzo problematyczny grzech, którego nie byłam świadoma. Od razu postanowiłam wziąć się do naprawy serca i od razu znów w nim zagościł spokój. Jestem tak bardzo chorą latoroślą a Bóg wciąż o mnie walczy. On tak bardzo nas kocha i pragnie naszego zbawienia.

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

4.4 7 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Arek
Arek
27.09.20 14:20

Witam Kasiu. Zainteresowało mnie bardzo Twoje świadectwo, gdyż również starciłem jeszcze nie nagrodzone dziecko, więc wiem co czujesz, bo to uczucie jest cały czas, pomimo upływu czasu, ale byłem pewien, że małe dzieci idą prosto do nieba, tak przynajmniej usłyszałem na filmie ” spotkał swojego syna w niebie i wrócił”. Również modlę się za moje dziecko. Natomiast teraz odmawiam 2 NP, pierwsza nie została wysłuchana, ale za to otrzymałem inne łaski. Modlę się teraz za dziewczynę z którą miałem dziecko, ale już nie jesteśmy razem, strasznie zły mnie męczy, budzi o 3 nad ranem, różne myśli ciężkie, jak to przetrwam… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
19.10.20 14:44
Reply to  Arek

Przepraszam że tak późno odpisuję. Tak, wiele razy słyszałam, że małe dzieci idą prosto do Nieba, nawet przecież nie ma normalnego pogrzebu i nie odprawia się za takie dzieci Mszy Św. (Tylko za rodziców zmarłego dziecka). Jednak kiedyś na jakiejś konferencji, chyba księdza egzorcysty, (nie pamiętam bo to było bardzo dawno) usłyszałam właśnie o dzieciach które od poczęcia są skalane grzechem rodziców, nie pamiętam kontekstu tylko mocno wtedy utkwiło mi to w pamięci, bo do tamtego momentu byłam pewna czystości malutkich dzieci, szczególnie tych, którym nie było dane wziąć jednego oddechu. Dlatego modliłam się za moje dziecko, a teraz już… Czytaj więcej »

Arek
Arek
27.09.20 14:21

A mi również Bóg pokazał ciężki grzech, którego nie byłem świadomy.

Basia
Basia
28.09.20 16:44
Reply to  Arek

Czy moge wiedziec w jaki sposob zostal ci ukazany grzech zwiazany z poronieniem? Rowniez poronilam ale bralam to jako Boza wole ale nie laczylam tego z konkretnym grzechem. Jak mam sie modlic o ukazanie tego grzechu?

też Ania
też Ania
27.09.20 14:48

Kasiu, Arek, przepięknie o dzieciątkach, które odeszły przed narodzeniem mówi Ojciec Szustak. Jest taka seria – Historie potłuczone – odcinek O Marzenie, co w Grecji do nieba pojechała. Życzę Wam wiele dobra.

Arek
Arek
27.09.20 15:36
Reply to  też Ania

Dziękuję za odpowiedź

Katarzyna
Katarzyna
19.10.20 16:04
Reply to  też Ania

Dziękuję :*

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x