Edyta: Uzdrowienie

Chciałabym podzielić się osobistym świadectwem. Od dłuższego czasu bardzo źle się czułam. Byłam wiecznie zmęczona, senna, nie miałam na nic siły. Czułam się jakby ktoś wyssał ze mnie energię. Mimo, że unikam lekarzy zaczęłam szukać przyczyn tego stanu. W wielkim skrócie – badanie angiografii TK wykazało podejrzenie raka macicy. Biopsja nie potwierdziła komórek nowotworowych ale wszystko wskazywało na stan przedrakowy. Liczne zapalne nacieki, polipowate endometrium. W tym czasie wieje osób odmawiało w mojej intencji Nowennę Pompejańską. Około 14 osób.
Zlecono kolejne badanie – histografię aby jeszcze raz sprawdzić czy nie ma ognisk nowotworowych. Badanie wykazało, ze jestem całkowicie zdrowa. Nie ma nawet mięśniaków, które miałam zdiagnozowane dużo wcześniej. Wszystko czyste i zdrowe jak u nastoletniej dziewczyny mimo czterech porodów i obrazu z wcześniejszych badań. Ja czuje się dobrze, wróciła życiowa energia i spokój w sercu.
Chciałabym podziękować za tych wszystkich cudownych ludzi, którzy podjęli trud modlitwy wstawienniczej i za to, ze została ona wysłuchana. Jestem szczęśliwa i pełna wdzięczności.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

5 2 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
12.09.20 11:31

14 osob? A skad ich Pani tyle wziela?

Edyta
Edyta
16.09.20 15:46
Reply to  Maria

Mam takich cudownych ludzi wokół siebie.

Maria
Maria
12.09.20 12:55

Piękne świadectwo. Bardzo dziękuję.

Edyta
Edyta
16.09.20 15:47
Reply to  Maria

Dziękuję 🙂

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x