Edyta: O dobrą pracę

To już moja kolejna nowenna. Nie wiem, która z kolei ponieważ ich nie liczę. Matka Boża otacza mnie opieką każdego dnia. Nowennę skończyłam 15 sierpnia, w ten dzień zaczęłam też inną w kolejnej intencji. Długo już szukałam pracy. Czas płynie a ja nic nie mam. Wobec tego zawierzyłam to Matce Bożej. Właśnie minął miesiąc jak modliłam się w tej intencji. Chciałabym zaznaczyć, iż składając intencje Matce Bożej nie ma czegoś takiego jak czas jej spełnienia. Ona sama najlepiej wie co jest dla nas najlepsze i kiedy ma zrobić to co na pewno nam pomoże. Jeśli dana intencja nie jest zgodna z Jej Wolą to otrzymamy łaski w inny sposób i na pewno będzie to dla nas pozytywne. Miałam kilka propozycji ofert pracy – może 3 rozmowy o pracę były. Po każdej z nich okazywało się, że albo maja kogoś lepszego, albo nic nie odpisali lub po prostu przyjeżdżając okazało się, iż oferta jest nieaktualna. Cały czas byłam smutna, ale mówiłam sobie – Matka Boża ma jakiś plan dla mnie więc jej ufam. Obecnie pojawiła się szansa, że uda mi sie iść na staż. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że to się uda. Jestem w trakcie jego załatwiania.
Nie wszystkie moje nowenny zostały wysłuchane (a już było ich chyba z 10 w sumie), w taki sposób w jaki ja chciałam, lecz jestem wdzięczna Matce Bożej ponieważ wszystko co Ona uczyniła ma swoje pozytywne rozwiązanie. Ufam jej bezgranicznie. Jest to nowenna nie do odparcia i całkowicie się zgadzam z tym.
Obecnie zostały mi jeszcze ponad 2 tygodnie kolejnej nowenny która skończę 7 października. Zawierzyłam Matce Bożej bardzo ważną intencję i wierzę, że ona rozwiąże to w najlepszy sposób dla mnie. Wszystkim, którzy chcą się modlić nowenną Pompejańską gorąco polecam. Zapewniam Was, iż Matka Pompejańska wyslucha każdego z nas. Na poczatku nowenny jest bardzo trudno, ale NIGDY się nie poddawajcie ! Po około dwóch tygodniach Matka Boża otacza nas swoją opieką i nie ma problemów z jej odmawianiem.
Zachęcam także, do odwiedzenia Sanktuarium w Pompejach, które jest przepiękne, a wchodząc tam łezka się w oku kręci kiedy widzimy cudowny Obraz.
Wszystkim odmawiającym nowennę życzę wytrwałości. Szczęść Boże.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

3.7 3 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x