Marzena: Praca, wyciszenie, pokój wewnętrzny

Kochani mam za sobą kilka Nowenn Pompejańskich.W nich odnalazłam spokój,wyciszenie i radość wewnętrzną.Modliłam się o pracę chociaż stażową i uwierzcie otrzymałam więcej,czyli pracę w dobrej frmie i na umowę o pracę.Pan Bóg wie najlepiej w jakim czasie ma nam dać to co dla nas najlepsze.Odmawiam kolejną Nowennę w kolejnej ważnej sprawie.Różaniec to największa wartość i najpiękniejsza rozmowa dziecka z Matką.Kiedyś nie do pomyślenia było dla mnie odmawiać trzy części…zbyt duże wyzwanie,a dziś wiem i czuję że to wspaniała droga ku lepszemu,bogatszemu wewnętrznie życiu.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

5 2 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
17.08.20 11:33

Właśnie, różaniec to spotkanie dziecka z Matką, żeby powiedzieć co boli, co nęka,żeby się przytulić i iść dalej pocieszonym.

Danuta
Danuta
18.08.20 10:21

Jestem już prawie przy końcu Nowenny Pompejańskiej, wszystko było dobrze, modlitwa cieszyła mnie i napelniała pokojem, a tu nagle bez powodu poklucilam się z mężem, można powiedzieć że dostałam ataku szału. Ale się nie poddam i skończę tę nowennę, tym bardziej że widzę pozytywne zmiany u osoby za którą się modlę.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x