Małgorzata: Powrót córki z rocznej ucieczki

Mieliśmy ogromne kłopoty z adoptowaną córką. Im więcej dostawała naszej miłości i starania, tym mocniej była zbuntowana. Prywatne katolickie szkoły i korepetycje sprawiły, że ukończyła gimnazjum, ale kłamała, kradła i oskarżała nas o przemoc. W końcu na 3 dni przed osiemnastką uciekła z domu. To potworne uczucie dla rodziców – nagle Polska jest ogromna, a zaginiony człowiek jak okruszek. Policja bezradna… Docierały do nas strzępki wieści o wykolejonej bezdomnej, podobnej do córki… Koszmar trzymający serce w kleszczach rozpaczy. Po kilku miesiącach nagle w internecie trafiłam na Nowennę Pompejańską. Od początku Nowenny Mateńka podsuwała mi pomysły działania. Nauczyłam się grypsery, weszłam w środowiska o których kiedyś nie miałam pojęcia. Zmieniałam numery telefonów, tożsamość. Wraz z zakończeniem Nowenny ustaliłam miejsce pobytu córki i mogłam zimą wysyłać paczki na adres parafii. Córka nie chciała wrócić, przez rok stoczyła się bardzo nisko. Modliłam się w intencji jej opamiętania drugą Nowenną i gdy ją skończyłam, dokładnie następnego dnia, córka do mnie zadzwoniła. Upadłam na kolana dziękując Mateńce. Córka wróciła w niechcianej ciąży. Mam pięknego wnuczka. Niestety jego ojciec jest do nas wrogo nastawiony przez córkę, która jedynie potrzebuje naszych pieniędzy. Manipuluje dzieckiem i drastycznie o nie nie dba. Modlę się teraz i błagam Mateńkę, by dziecko nie poszło w ślady rodziców, byśmy dali radę je wychować na porządnego człowieka. Wierzę, że Matka Boża ocali mojego wnuczka od zgubnego wpływu jego rodziców, którzy nie chcą pracować, zaciągają długi i zmarnowali wszystko co od nas otrzymali. Zadłużyli mieszkanie. Boimy się, że nim oni dorosną – dziecko ulegnie wykolejeniu. Błagam o ochronę mojego wnuka.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

4.3 3 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AnnaM
AnnaM
24.08.20 18:56

Wielkie szacunek dla pani i pani meza. Wy daliscie jej serce i pieniadze a ona nie potrafi tego docenic. Ja nie mialam pieniedzy na studia. Od rodzicow nie mialam wsparcia. Teraz z perspekrywy czasu wiem jak duzo znaczy wsparcie rodzicow. Zarobilam na wszystko sama. Jestem majetna osoba dzieki Bogu i mojej ciezkiej pracy. Teraz koncze miedzynarodowe kwalifikacje bo zawsze chcialam byc wyksztalcona osoba.

Dziecko Maryi
Dziecko Maryi
24.08.20 20:20
Reply to  AnnaM

Fajnie Ci! Nie miałam wsparcia od rodziców, poszłam do pracy, na studia mnie nie było stać. Uczepil się mnie toksyczny facet omamil zrobił dziecko a matka nakazała się ożenić bo będzie wstyd na cała wieś. Super manipulator oskubal z pieniędzy i pozostał mi dom samotnej matki. Brakło mi asertywności bo zostałam wychowana w duchu „co ludzie powiedzą” rodzice nie dzwonią nie interesują sie, został mi tylko Bóg którego kocham od zawsze.

AnnaM
AnnaM
24.08.20 21:01
Reply to  Dziecko Maryi

Wiem doskonale jacy sa dzisiejsi mezczyzni. Wrocilam z zagranicy ( na chwile) i oczom nie wierze co widze. Nie jestem mezatka i majac takich kandydatow do wyboru jacy sa aktualnie to wole byc sama. Samemu byc jest ciezko nie przecze ale przynajmiej nikt mi nerwow nie psuje, nie musze wybaczac zdrad jak niektore tutaj mezatki ( bo maz sie pogubil i znalazl mlodsza do lozka) a pozniej sie obudzil, ze kocha zone. Nie oceniam ale zal mi tych kobiet. Widze jak moje kolezanki „lataja” wokol swoich mezow zeby im dogodzic, nie urazic a on i tak focha strzela bo mu… Czytaj więcej »

Agata
Agata
24.08.20 19:57

Małgorzato módl się nadal za córkę, wnuka i ojca dziecka. Zawierz ich wszystkich Niepokalanemu Sercu Maryi. W pierwszą sobotę miesiąca są zawierzenia w Niepokalanowie, Częstochowie. Jak nie dasz rady być osobiście na zawierzeniu, to są transmisję na żywo z Częstochowy. Możesz poszukać w internecie i poczytać oraz uczestniczyć online w takim zawierzeniu. Maryja nie zostawi Ciebie i Ich bez pomocy. Ufaj i módl się. Już na pewno działa w tej sprawie, chociaż Ty jeszcze tego nie widzisz. Z Panem Bogiem. Jesteś super mama.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x