Krzysztof: Dar modlitwy za ukochaną siostrę

Świadeswto wielkiej modlitwy i przemiany.

Sanktuarium Bożego miłosierdzia jest wielkim miejscem, gdzie nasze spragnione serca, są karmione najpiękniejszą miłością Bożą i właśnie moje serce 19 lipca 2020 roku, doznało wielkiej łaski.

Bo na mojej drodze, przemówił Jezus, gdy prosiłem go, o wybaczenie. Poczułem wielkie Pragnie w sercu by się wyspowiadać, gdy poszedłem do kapłana, to sprawił, że ta spowiedź będzie najpiękniejszym darem, który mogłem sobie wyobrazić

Zacznę może od początku, na imię mam Krzysiek jestem człowiekiem który przez swoje życie przeszedł, ciężkie czasy, i chwilę.

Moja wiara zaczęła się w szkole podstawowej, byłem chłopakiem, który był molestowany, bity, i wyzywany. Moji rodzice , nie zawsze wiedzieli co się zemną działo, dużo wydarzeń chowałem w sercu.
A w domu lekko też nie było Jednak
Bóg czuwa i poznałem go na pielgrzymkach do Częstochowy to właśnie one sprawiły, że poznawałem Maryję. gdy ktoś mi powiedział ,w tedy że będę się tak modlił za bliskich, to bym mu, nie uwierzył.
Owszem opowiadano mi o nowennach pompejańskich wiele razy, jakoś nie potrafiłem sobie wyobrazić, że mam odmawiać cztery różnice. a tu proszę dzisiaj modle się nawet po 5

Moja pierwsza Pompeja była za moją pierwszą dziewczynę modliłem się oto by była szczęśliwa z chłopakiem, którego poznała po mojej pielgrzymce z helu na Jasną Górę. po odmówieniu nowenny miałem sen, widziałem ich w kościele razem przed ołtarzem, to wtedy już wiedziałem, że będą razem i ten chłopak zostanie jej mężem i sprawdziło się dzisiaj są ze sobą szczęśliwi i już za rok biorą ślub.

Minęło trocho czasu i poznałem moją ukochaną przyjaciółkę, która mnie podnosić na sercu jest mi bardzo bliska Kocham Ją całym sercem, i za nią już 3 nowennę odmawiam i wiele innych nowenn. Kochana siostro. to dzięki tobie moje życie się zmienia. dziękuję ci kochana siostro, że jesteś przy mnie. Kocham cię

Pragnę powiedzieć, że nowenna ma wielką moc i jest bardzo ciężką modlitwą przynosi owoce i ogromne łaski, teraz gdy piszę te świadectwo odmawiam nowennę o łaskę świętości życia i dostanie się na medycynę za moją siostrę i powiem wam że jest to nie samowita intencja poczułem ją w sercu by ja zmówić a szatan strasznie atakuję i jest bardzo ciężko, obiecałem Maryi że do trzymam słowa .są noce gdy nie śpię wo gule, koszary ataki są na porządku dziennym. czuję wielka siłę tej nowenny . i walki Duchowe.

Podczas spowiedzi w Łagiewnikach ks mi powiedział, że dostałem ogromny dar modlitwy pompejańskiej za bliską mi osobę, i wierzę, że mimo trudności, przyniesie wielkie dla niej łaski, bo w marcu w tym roku też odmówiłem Pompeję o dostanie się na medycynę, śniła mi się Maryja i powiedziała mi te słowa. synu proszę , nie mów o tej nowennie, bo osoba, za którą się modlić jest ci bardzo blisko wiem, że ją Kochasz, dlatego wysłucham cię, i po Błogosławię a następną zmówisz to ta którą zacząłeś kiedyś a nie ukończyłeś. poznasz księdza, który wytłumaczy ci, dlaczego o to prosiłam cię. bądź silny, bo szatan będzie cię atakował. po tym snie, gdy się obudziłem zacząłem płakać ze szczęcia i cieszyć się czułem ogromną opiekę i miłość do mojej siostry. dotrzymałem słowa Maryji a ona postawiła mi kapłana, który mnie przytulił i po Błogosławił.

Dlatego warto wierzyć w moc modlitwy. Bo przynosi ogromne owoce ja mimo pokus i słabości nie ustanie się modlę , dlatego że Kocham Moją siostrę .

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Bardzo piękne świadectwo. Wiem, że jezeli kocha się kogoś tak jak Ty swoją siostrę, to można dla tej osoby wiele zrobić. Można modlić się NP i prosić o potrzebne łaski. Ja również odmawiałam NP za bliskie mi osoby, za wnuczke, za mojego męża, za dzieci, za zmarlych. Uważam, że najwięcej można im pomóc poprzez modlitwę. Niech Cię Pan Bóg błogosławi i udziela wiele łask poprzez Maryję naszą najlepszą Matkę i Królową. Dziękuję za świadectwo i sedecznie pozdrawiam.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!