Katarzyna: Czas Boga po rozstaniu z chłopakiem

W swoim życiu udało mi się odmówić 2 nowenny. Zaczęłam je odmawiać po rozstaniu z chłopakiem, który mnie zostawił. Jedna o dobrego męża, druga o przemianę serca dla tego chłopaka. Podczas pierwszej dostawałam dużo znaków dotyczących tego chłopaka. Podczas drugiej ciagle mi się śnił i ciagle w kłótniach. Dziś odmawiam 3 nowennę w intencji rodzinnej. Chciałabym kiedyś Wam napisać ze znalazłam dobrego męża. Chciałabym by to było już bo tak bardzo pragnę kogoś kochać i dać mu siebie, ale wciąż czekam. Mimo, że minęło już pół roku od rozstania, wciąż kocham chłopaka, który mnie zostawił. A gdy przestałam się za niego modlić nowenną, czuje pustkę, ogromna pustkę i potrzebę modlitwy za niego. Mój każdy dzień to nieustanne rozmowy z Bogiem. On jest moim najlepszym przyjacielem. Chciałam powiedzieć jedno: niesamowicie piękne jest uczucie kochać, a pozwolić odejść drugiej osobie, niesamowite jest uczucie modlić się o szczęście osoby która kocham, choć ona zapomniała już o moim istnieniu. Jestem dziś z siebie dumna. Dźwignęłam tę gorycz rozstania i zawierzyłam swoje życie Bogu i żyje tak każdego dnia. Mimo, że bez tej osoby, mimo, że zdarza mi się płakać, mimo że często smutna, ale żyje, a Bóg żyje we mnie i chce już zawsze być blisko niego bez względu na wszystko. Nasze życie tu na ziemi, jest tylko droga do prawdziwego życia w niebie. Amen.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MarcinK
MarcinK
31.08.20 14:35

Kasiu cudowne świadectwo i ogromny szacunek dla Ciebie za podejście do sytuacji. Przeżywam dokładnie to samo co Ty więc doskonale wiem o czym piszesz. Dlatego jestem pełen szacunku i podziwu dla Ciebie. To co napisałaś świadczy o Twojej prawdziwej miłości do tego chłopaka. Ale dla każdego z nas Bóg ma indywidualny plan i nikt poza Bogiem nie wie co nas czeka. Może już jutro spotkasz swojego wymarzonego mężczyznę, a może się okazać że Wasze drogi z chłopakiem którego tak kochasz ponownie się skrzyżują. Najważniejsze jednak jest to co napisałaś w swoim świadectwie. Co by się nie działo Bóg zawsze będzie… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by MarcinK
Mariola
Mariola
31.08.20 19:56

Piękne świadectwo, byłam w podobnej sytuacji i rozpaczałam tak jak Ty, ale uwierzyłam, że Bóg czasami nam „komplikuje” Nasze drogi żeby je wyprostować, bo tylko krocząc Jego drogą możemy być szczęśliwi. Mimo, że byłam zrozpaczona i załamana rozpadem związku, tak teraz po upływie 3 miesięcy jestem wdzięczna Panu Bogu i Matce Przenajświętszej za takie rozwiązanie sprawy 🙂 chce dodać że również odmawiałam NP za tego chłopaka i jego nawrócenie (trochę licząc, że on sie nawróci i będziemy razem), ale uświadomiłam sobie, że Bóg nam może kogoś postawić na drodze, bo ta osoba może w pewnym momencie potrzebować naszej modlitwy 🙂

Paulina
Paulina
07.09.20 21:06

W Twoim świadectwie, odnajduje siebie. Niech Bóg Cię błogosławi.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x