Joanna : Pozyskane łaski

Szczęść Boże. Zacznę od tego że już 3 Nowenny do Matenki Pompejanskiej za mną w intencji poczęcia dziecka dla mnie i męża. Jak do tej pory się nie udało. Jednak moje życie stało się lepsze. Jestem spokojniejsza, czuję że Matenka nade mną czuwa. Jestem szczęśliwa z każdego dnia. Nie płacze i nie załamuje się. W pewnym sensie w głębi serca i duszy pogodzilam się z tym że możemy nie miec dzieci jeśli taka wola Boża. Dziękuję Matence za każdą łaskę. Szczęść Boże.

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
Aneta
12.08.20 12:08

Piękne świadectwo. Nie poddawaj się i nie ustawaj w modlitwie, bo dla Boga nie ma nic niemożliwego. Ja też starałam się z Mężem o dzieciątko 5 lat i chociaż czasami już zwątpiłam w cud poczęcia, to jednak codziennie modliłam się słowami modlitwy: Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego… Dziś nasz mały wielki cud ma 8 miesięcy. Życzę wytrwałości w modlitwie i wierzę głęboko, że i Wam się uda.

Dziecko Maryi
Dziecko Maryi
12.08.20 13:06

Jeść jajka na boczku, golonki, podroby, tłuste rosoły frytki na smalcu i choroby pójdą i już nie wrócą a dzieci beda się rodzić zdrowe i piękne jak złoto. Moja rodzina to żywy przykład. Czytaj żywienie optymalne badz dieta Ketogeniczna na zachodzie. Lekarze zalecają lewacka dietę wymyślona w latach 70tych. Niebiańska uczta z tłustych potraw. Smacznego

Last edited 1 miesiąc temu by Dziecko Maryi
Gabriela
Gabriela
12.08.20 13:51
Reply to  Dziecko Maryi

Dietę optymalną stosowałam przez ponad 10 lat na własnej skórze. Mało tego – odżywiałam się w ten sposób także w okresie ciąży…i to była wielka głupota i nieodpowiedzialność w moim życiu. Owszem czułam się po części dobrze… ale dusza cierpiała. Dziecko niestety najbardziej ucierpiało. Nie było odporne na stresy, co uwydatniło się w wieku przedszkolnym. Na tej diecie zdecydowanie brakuje magnezu, bo źle się wchłania przy nadmiarze tłuszczu. Z upływem lat organizm cierpi także na nadkwasotę…i by ją zredukować – marnuje się wapń. Osobiście odradzam tego typu model żywienia. Zdrowie odzyskałam dopiero po rzuceniu owej nieszczęsnej diety, a potrzeba było… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Gabriela
Gabriela
Gabriela
12.08.20 14:33
Reply to  Gabriela

Chyba warto jeszcze dodać, że poród także nie był „ciekawy”. Po terminie, zero akcji porodowej. To właśnie mógł być skutek niedoboru magnezu. Muszę zaznaczyć, że dziecko do trzeciego roku życia było uczulone na żółtko jajka. Odrobina żółtka powodowała chlustające wymioty. Przeżyłam piekło z dieta optymalną. Chyba w tym nic dziwnego, skoro ma znamiona sekty. Twórca diety był dobrym manipulatorem i w lekturach często cytował słowa Pisma Świętego. Za najgorszy owoc uznawał jabłko, jako owoc grzechu pierworodnego. Absurd!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x