Agnieszka: Już trzy razy otrzymałam łaski

Nowennę Pompejańską odmawiałam już trzy razy i każda z moich intencji została wysłuchana. Nie każda od razu po odmówieniu Nowenny, czasami dopiero po jakimś czasie. Pierwszy raz modliłam się o znalezienie wymarzonej pracy i wreszcie po odmowieniu Nowenny się udało. Drugą Nowennę odmówiłam w intencji zdania egzaminu zawodowego i też zostałam wysłuchana. Trzeci raz Nowennę ofiarowałam za moje zdrowie – podejrzewano u mnie raka piersi, po odmówieniu Nowenny badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Matko Boża dziękuję Ci za zesłane mi łaski! Królowo Nasza módl się za nami!

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
09.08.20 08:46

Czy szatan (jako dręczenie nocne) może mówić, że jak odmowie Nowennę Pompejańską o pracę to ja dostanę? Jak to rozeznać? Bo miałam dziś sen, w którym ponad wszelką wątpliwość podaje, że wyżej wymienione słowa padły z ust np. Maryi.

enia
enia
09.08.20 19:43
Reply to  Kasia

szatan nigdy nie powie aby odmawiać Nowennę Pompejańską, szatan panicznie boi się różańca i Matki Bożej

Kasia
Kasia
09.08.20 20:42
Reply to  enia

Eniu, przez ostatnie dni miałam szereg nocnych nękań, a ten dzisiejszy sen traktuje jako dręczenie, że odmowie NP to za dwa miesiące dostanę pracę za granicą.poczułam się źle, głos, który mi to powiedział, był straszny, męski, bałam się go. Powiedziałam dziś Jezusowi, że nie odmowie tej Pompejańskiej, bo nie jestem w stanie rozeznać na 100%, od kogo to pochodzi. Zresztą wracając do tych dręczeń, szatan nękał mnie we śnie, że on zrobi wszystko, żebym nie dostała pracy blisko domu, tylko wyślę mnie za granicę, za pieniędzmi (jak wiemy pieniądz to ogromna pokusa, Bóg mógłby wtedy odejść w niepamięć). Nie chcę… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
09.08.20 20:52
Reply to  enia

Gdyby to faktycznie był sen ze wskazaniem od Boga, to już dziś zaczęła bym się modlić. Ale ten wzbudzał we mnie strach, niepokój. Dziś także czytałam, że szatan może zachęcać do modlitwy, żeby uwiarygodnić swoje umiejętności zwodzenia człowiekiem, oszukiwania. No przydałby się ksiądz na tej stronie, z którym można byłoby porozmawiać.

enia
enia
09.08.20 21:31
Reply to  Kasia

ze spowiednikiem rozmawiaj na ten temat.
Każde dobrze odmówione Zdrowaś Maryjo….to młot po łbie szatana, zły ucieka od tych co odmawiają różaniec.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x