Tomasz: Uzdrowienie

Pragnę podziękować Matce Przenajświętszej Królowej Pompejańskiej Różańca Świętego o łaskę cudownego uzdrowienia mnie z bardzo ciężkiej choroby nowotworowej. Rokowania moje na wyzdrowienie były słabe nowotwór zaczął szybo atakować z przerzutami, leczenie było trudne i uciążliwe. Wcześniej usłyszałem o Nowennie Pompejańskiej, postanowiłem zacząć ją odmawiać i gorąco prosić Matkę Przenajświętsza o uzdrowienie. Po odmówieniu osiemnastego dnia nowenny wydarzył się cud, miałem prowadzone badania w celu dalszej kontroli jak rozwija się choroba i celem dalszej diagnozy co dalej robić, jak leczyć. Gdy leżałem już w oczekiwania na badanie gorąco się modliłem do Królowej Pompejańskiej Różańca Świętego o uzdrowienie i wtedy poczułem ogromną taka lekkość, spokój wewnętrzny czułem że Matka Przenajświętsza jest przy mnie i będzie dobrze wszystko. Gdy po kilku dniach odebrałem wyniki które były decydujące co dalej ze mną będzie, okazało się że po nowotworze nie ma śladu. Nie ma przerzutów żadnych. Onkologicznie jestem zdrowy. Mój lekarz gdy zobaczył wyniki z badania nie mógł się nadziwić. Dziś czuję się coraz lepiej, oczywiście choroba i leczenie osłabiły mnie mocno, ale wracam już powoli do sił i zdrowia.
Dziękuję wszystkim którzy modlili się o moje uzdrowienie.
Matce Przenajświętszej dziękuje że przywróciła mi zdrowie, dała nowe życie.
Wszystkim radzę módlcie się gorąco do Królowej Pompejańskiej Różańca Świętego. Matka Boża zawsze wysłucha, pomoże, pobłogosławi. Odmawiajcie różaniec to wielka potężna modlitwa, która nas ochrania od zła, pomaga w naszym życiu przetrwać wszystkie niepowodzenia i uzdrawia.
Matka Przenajświętsza nikomu nie odmówi pomocy, kto o nią poprosi. Trzeba tylko gorąco o to się modlić i prosić i wierzyć w siłę Różańca Świętego i nie przerywać nowenny w trakcie odmawiania. Łaski otrzymacie od Matki Przenajświętszej tylko przez modlitwę gorąca i szczerą.

Matko Przenajświętsza Proszę Ciebie z całego serca czuwaj na de mną i moją cała rodzina. Błogosław i chroń od złego wszystkiego i ześlij potrzebne łaski o które proszę i nigdy nie opuszczaj.

Nowenna do MB

Nieustającej Pomocy

18-26 czerwca

  • cudowne swiadectwo! dziekuje Ci 🙂 Pan jest Wielki, Pan jest uzdrowieniem, a Maryja nas do Niego i do uzdrowienia prowadzi. Moja siostra ma b szybko postepujacy wyjatkowo rzadki zlosliwy nowotwor piersi. W najblizszych dniach beda sie wazyc Jej losy, co do wyboru leczenia. Twoje swiadectwo dodalo mi nadziei. Jesli mozesz, pomodl sie za moja siostre Kasie (dodalam tez te intencje 15 min temu do listy intencji). Bardzo dziekuje!
    Jutro zaczyna sie nowenna do Swietego Charbela (ktory jest patronem chirurgow, a mojej siostrze potrzebny jest wlasnie dobry chirurg, ktory przeprowadzi operacje).

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!