Piotr: Wysluchana intencja

Pare lat temu odmawialem nowenne, w intencji milosci pewnej kobiety. Moze ktos pomysli, ze to byla samolubna intencja, no ale coz. Moja prosba zostala wysluchana, mimo ze w sumie przerwalem jakos w czesci dziekczynnej. Dlugo zwlekalem z napisaniem swiadectwa, ale obiecalem, ze napisze, mimo ze nie jestem w tym najlepszy jak widac. Aktualnie odmawiam nowenne o nawrocenie grzesznikow, dolaczylem sie do tej „akcji” od maja. Potem planuje nadal odmawiac, intencji jest wiele, a rozaniec ma niezwykla moc, a co najwazniejsze umacnia wiare i wiez z Bogiem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze wytrwania w modlitwie.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

4.3 13 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara
Barbara
06.07.20 16:52

Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, i o o jednanie mojej rodziny, żeby zawitało zdrowie, miłość, pokój i zgoda

Agata
Agata
06.07.20 19:59

Czyjaś miłość nie jest intencją samolubną. Nie mniej niż prośba o pracę – przecież ktoś inny też może potrzebować jej tak jak ja? Nawrócenie czy wyleczenie z alkoholizmu – również wpływ na ludzką wolę, podobnie jak wpływanie ,,spraw Boże, niech mnie pokocha” i poniekąd też myślimy wtedy trochę o sobie, bo ten mający być nawróconym lub wyleczonym to przeważnie bliska nam osoba. Nie nam sądzić czyjeś intencje. Prośmy o co chcemy, od osądu jest Bóg, nie my. Nikt nie ma prawa Ci powiedzieć ,,to samolubna intencja”, ,,módl się o co innego”, ,,Bóg nie wysłucha”. Nie. Nie ma nikt prawa tak… Czytaj więcej »

Dika
Dika
06.07.20 20:41
Reply to  Agata

Cudowne mysli… Zgadzam sie z Toba w zupełnosci. Chwała Panu i Maryi za wysłuchana modlitwe o miłosc.

kocham
kocham
07.07.20 20:07
Reply to  Dika

Najważniejsze to mówić : bądź wola Twoja. Nie brakuje tu komentarzy ludzi, którzy prosili o miłość konkretnej osoby, modlili się Nowenną a Maryja ich nie wysłuchała i mają pretensje, że przecież oni „tak wielce kochają” a modlitwa została niewysłuchana. Są rozczarowani Bogiem. Właśnie chodzi o to że miłość zawsze związana jest z wolnością i dlatego ja osobiście uważam, że taka modlitwa o czyjąś miłość jest z założenia błędna, takie moje zdanie. Uważam, że skoro ktoś kocha kogoś to niech się modli o szczęście i potrzebne łaski dla tej ukochanej osoby, nieważne czy będzie z nią czy bez niej. Niech postawi… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by kocham
Dika
Dika
08.07.20 07:23
Reply to  kocham

Na pierwszym miejscu jest Bóg. Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne jest na swoim miejscu.

Agnieszka M.
Agnieszka M.
08.07.20 07:41
Reply to  kocham

Moim zdaniem to nie jest błędna intencja, ponieważ najważniejsza jest chęć modlitwy oraz szczerość z Panem Bogiem podczas tej modlitwy. Czasem modlitwa pokazuje nam daną sytuację w innym świetle, a czasem rzeczywiście wszystko się pięknie spełnia i układa. Pan Bóg może wszystko – może spełnić prośbę, ale może też pokazać inną drogę, inne rozwiązanie. Z Panem Bogiem.

kocham
kocham
08.07.20 10:46
Reply to  Agnieszka M.

Dika, wyraźnie napisałam (w pierwszym zdaniu): najważniejsze to mówić: bądź wola Twoja. A więc Bóg i Jego wola jest na pierwszym miejscu. Sformułowanie „postawienie dobra drugiej osoby na pierwszym miejscu”, a swoje „ludzkie pragnienia na drugim”, to jedynie takie wyrażenie słowne, które miało na celu zwrócenie uwagi, że: kochać to znaczy pragnąć i czynić dobro dla drugiej osoby, a nie chcieć ją dla siebie, żeby móc swoje własne pragnienia spełnić. Chyba każdy się z tym zgodzi? Że właśnie o to chodzi w milości rozumianej na sposób chrześcijański? Stawiamy dobro drugiej osoby na pierwszym miejscu, w pokorze stwierdzając, że niekoniecznie my będziemy… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by kocham
Agnieszka M.
Agnieszka M.
08.07.20 12:42
Reply to  kocham

Tak, zgadzam się z Tobą. Bardzo mądry i wartościowy komentarz. Dziękuję za ten wpis. Nie widzimy się na żywo, więc nie możemy porozmawiać i wymienić myśli, a pisząc nie zawsze się to udaje w 100%.Ale uważam, że masz rację i bardzo mądrze napisałaś, a jednocześnie kulturalnie. Z Panem Bogiem. + 🙂

Agnieszka M.
Agnieszka M.
08.07.20 07:37
Reply to  Agata

Bardzo mądre słowa, pod którymi się podpisuję.

Matka
Matka
07.07.20 17:09

Panie Jezu wylecz moją córkę z choroby psychicznej, uwolnij ją od nałogów i demonów zła. Proszę napełnij jej duszę i umysł łaskami ducha świętego i natchnij radością i wiarą.

Justyna N
Justyna N
07.07.20 21:59

https://www.youtube.com/watch?v=IyVP6dbpl0w rekolekcje ks. P. Glass „Poranienia w rodzinie” polecam

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej