Paulina: W oczekiwaniu na cud…

Czuję, że potrzebuję złożyć świadectwo, chociaż nadal czekam na ten największy cud, jakim jest dziecko. Odmówiłam w tej intencji już 4 nowenny…w ciąży nie jestem, nadal przeszkodą jest moje zdrowie, ale Matka Najświętsza otacza mnie opieką każdego dnia i zsyła inne łaski. Czuwała nade mną i mężem, dzięki temu nie ucierpieliśmy w wypadku samochodowym, a teraz czuwa nad nami podczas remontu domu dziadków. Wierzę, że doczekamy swojego małego cudu, na pewno będę się dalej modlić.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

 • Witaj. Ja też odmówiła nowenny, a poza nimi jeszcze do innych swietych:Jana Pawła II, św Rity, Papczynskiego, Idziego,sw Anny,sw Józefa, dzieciatka Koletanskiego, MB Matemblewskiej, sw. Gerarda , MB rozwiazujacej wezly i nadal nic

   • Oczywiscie, wszystko mozna, mozna sie modlic za wstwiennictwem i stu swietych ( do sw Dominika sie nie modlimy tylko przez niego do Boga, inaczej to by bylo bałwochwalstwo:), odmawiac nowenne za nowenna ale gwarancji nie ma ze otrzymamy to o co prosimy. Byc moze bezdzietnosc bedzie takim krzyzem ktory mamy niesc do konca swoich dni. Przykladem sa wlasnie swieci, ich zycie czesto bylo droga krzyzowa, np JP II, smierc matki, ojca , brata, choroby, ale taki mial Bog plan na jego zycie. Bol nieplodnosci jest straszny, dotyczy mnie samej, nadziei coraz mniej, ucze sie zycia z tym krzyzem. I szczerze nie chcialabym juz chyba zostac matka po 40..

    • Ja mam właśnie taki krzyż. Długo starałam się z mężem o dziecko nosiłam pasek modliłam się do św Dominika zaszłam w ciążę ale szczęście nie trwało długo bo była to ciąża pozamaciczna. Mam 40 lat i problemy zdrowotne ,jestem w trakcie odmawoania 2 nowenny.Już się nie modlę o dziecko tylko o zdrowie.Widocznie taki mój krzyż.Mam nadzieję że Matka Boża mnie wysłucha

 • Kochane dziewczyny! Niesienie krzyża jest ciężkie. Nie chcemy go. Ale chyba każdemu człowiekowi, choć pozornie wydaje się, że nie, jest mu dany. Ja mam ich wiele. Ale to Jezus i Maryja podnieśli mnie i koją mój ból. Doświadczam Ich miłości i opieki w codzienności.

 • Kochana, mam podobnie. Odmówiłam już 4 Nowenny w intencji poczęcia, teraz odmawiam 5 i nadal nic. Wciąż czekam na CUD, wierzę, ufam i się modlę. Chociaż nie ukrywam, że przychodzą momenty kiedy już całkowicie mam dość i dopada mnie płacz.
  Bądź silna i nie ustawaj w modlitwie.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!