Marzena: Nawrócenie po ponad 10 latach

Najważniejsze świadectwo w moim życiu zawdzieczam Różańcowi. W okresie Wielkanocy kiedy dotarło do mnie że Koscioły pierwszy raz w czasie najważniejszego świeta dla katolików są zamkniete przeżyłam bardzo mocny żal za grzechy.
Wrecz przerażenie. Ponad 10 lat nie praktykowałam wiary…problemy mnie pochłonely. Zaczęłam płakac i jednoczesnie szukać ukojenia. Odnalazłam się w Różańcu. W tym okresie przypadały urodziny tesciowej(zmarła w listopadzie 2018). Przysnila mi sie jej sprawa. Aby zmienić jej miejsce..Matka Boża naprowadziła mnie na temat czyscca. Postanowilam ze Nowenne Pompejanska przemodle w intencji Slubu Koscielnego aby moc przyjmowac Komunie Sw za tesciową. Było cieżko przekonać meża(slub cywilny mu wystarczał). W czasie przygotowań do slubu prosilam o determinacje i aby maż pokierował się miloscią dla mamy choc z jego wiara jest marnie. Na spotkaniu do zycia w rodzinie potwierdzono nam że takie sny nie biora sie znikad. To wielka łaska od Pana Boga ze pozwala dusza obcowac z nami. Slub się odbył. Skromny. Dla mnie to cud gdy maż po 20 latach poszedl do spowiedzi i przyjal Komunie Sw za swoja mame. Jest trudnym człowiekiem ale milosc Matki i dziecka nie ma sobie równych tak jak Maryji i Jezusa.
Dziękuje Matce Bożej, po ponad 10 latach moge praktykowac prawie codziennie Mszę Świetą!
Chwała Panu!

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

  • Witam, jak formułować modlitwę kiedy żona odeszła do innego, chce rozwodu oraz dodam co chyba istotne że jesteśmy po ślubie cywilnym. Od początku znajomości z ,,kolegą” zrobiła się dla mnie oschła wręcz na siłę uprzykrzała każdą wspólną chwilę, w ciągu 5 miesięcy zmieniła się nie do poznania i wszystko runęło po moim długim leczeniu Opioidami które wywołały u mnie stany depresji , lęku, przewrażliwienia i paranoi. Jest osobą która ma sumienie ale w tym przypadku, ominęła mnie jak tonącego w wodzie, przed rozstaniem dodam że miewałem sny, które pokazywały mi sytuacje, które realnie miały miejsce ok. jeden czy dwa tygodnie później. Słuchając historii z jej przeszłości nie jednokrotnie miałem wrażenie że ma na nią wpływ zły duch lub jakaś klątwa. Jak to zprecyzować? Nie chcę jej stracić mamy synka o którego staraliśmy się 2 lata wraz z leczeniem (które nie pomogło) i modlitwami o sukces które zostały wysłuchane, proszę o Waszą pomoc

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!