Mama: Liczne łaski

Krótko podsumowując blisko 10 nowenn, które odmówiłam zachęcam wszystkich, którzy się wahają.

Ja swoje nawrócenie zaczynam krok po kroku, jednak dotychczas niedbale wykonywany znak krzyża stał się uważniejszy i bardziej świadomy a Krzyż wrócił na ścianę w moim domu. Dziękuję za tę łaskę!!

Chcę podziękować Mateńce zwłaszcza za każde codzienne maleńkie cuda, które dają o sobie znać,za to ogromne dziękczynienie, mimo iż nie wszystko o co prosiłam się wypełniło, jednak to nie ja znam i wiem wszystko, staram się teraz patrzeć na całe moje życie z perspektywy „maluczkiego”, nie wszystko ogarnia mój słaby umysł, snute plany niekoniecznie są wpisane w drogę mojego Zbawienia.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko , choć wiem, że nie jestem godna tego wszystkiego.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Dziesięć nowenn! Piękne! A z każdym odmówionym różańcem tworzy się coraz silniejsza więź z Niepokalaną Pośredniczką Wszelkich Łask. I tej właśnie głębokiej zażyłości życzę i serdecznie pozdrawiam.

  • Ja zamówiłam 3 nowenny w intencji dobrego meza. Jestem sama czasami to już nie wytrzymuje mam stany depresyjne. Zaczynam obzerac się słodyczami. Dlaczego ludziom z wartościami i zasadami tak ciężko znaleźć ta druga połowę. Niech ktoś mi powie czemu tak się dzieje. Dlaczego mężczyźni nie doceniają tego że kobieta jest wierna dobra ładna pracowita ma swoje zasady ma szacunek do siebie itp. Czemu tak jest. Czy już do końca będę sama? I tylko będę patrzeć jak inni biorą śluby A ja ciągle sama ???

    • Polecam serię jest miło.ść na youtube (Ania Zabłocka Dzieciątko), vlog Magdy Wołochowicz oraz jej książkę Chwilowo panna.

    • Hej. Dziś są tak trudne czasy że ciężko znaleźć porządnego faceta. Ciężko nie znaczy że ich nie ma. Jesteś kobietą wartościową. Może za bardzo szukasz na siłę. Może trochę odpuść. Skup się na sobie. Zawierz wszystko Bogu ale też spotykaj się że znajomymi. Szukaj okazji do spotkań. Nic na siłę.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!