Mama: Liczne łaski

Krótko podsumowując blisko 10 nowenn, które odmówiłam zachęcam wszystkich, którzy się wahają.

Ja swoje nawrócenie zaczynam krok po kroku, jednak dotychczas niedbale wykonywany znak krzyża stał się uważniejszy i bardziej świadomy a Krzyż wrócił na ścianę w moim domu. Dziękuję za tę łaskę!!

Chcę podziękować Mateńce zwłaszcza za każde codzienne maleńkie cuda, które dają o sobie znać,za to ogromne dziękczynienie, mimo iż nie wszystko o co prosiłam się wypełniło, jednak to nie ja znam i wiem wszystko, staram się teraz patrzeć na całe moje życie z perspektywy „maluczkiego”, nie wszystko ogarnia mój słaby umysł, snute plany niekoniecznie są wpisane w drogę mojego Zbawienia.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko , choć wiem, że nie jestem godna tego wszystkiego.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz
Grzegorz
23.07.20 17:54

Dziesięć nowenn! Piękne! A z każdym odmówionym różańcem tworzy się coraz silniejsza więź z Niepokalaną Pośredniczką Wszelkich Łask. I tej właśnie głębokiej zażyłości życzę i serdecznie pozdrawiam.

Netia
Netia
23.07.20 18:07

Ja zamówiłam 3 nowenny w intencji dobrego meza. Jestem sama czasami to już nie wytrzymuje mam stany depresyjne. Zaczynam obzerac się słodyczami. Dlaczego ludziom z wartościami i zasadami tak ciężko znaleźć ta druga połowę. Niech ktoś mi powie czemu tak się dzieje. Dlaczego mężczyźni nie doceniają tego że kobieta jest wierna dobra ładna pracowita ma swoje zasady ma szacunek do siebie itp. Czemu tak jest. Czy już do końca będę sama? I tylko będę patrzeć jak inni biorą śluby A ja ciągle sama ???

też Ania
też Ania
23.07.20 18:51
Reply to  Netia

Polecam serię jest miło.ść na youtube (Ania Zabłocka Dzieciątko), vlog Magdy Wołochowicz oraz jej książkę Chwilowo panna.

Monika
Monika
26.07.20 08:26
Reply to  Netia

Hej. Dziś są tak trudne czasy że ciężko znaleźć porządnego faceta. Ciężko nie znaczy że ich nie ma. Jesteś kobietą wartościową. Może za bardzo szukasz na siłę. Może trochę odpuść. Skup się na sobie. Zawierz wszystko Bogu ale też spotykaj się że znajomymi. Szukaj okazji do spotkań. Nic na siłę.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x