Katarzyna: Pokój

Na Nowennę Pompejańską trafiłam w internecie, kiedy drukowałam sobie Nowennę do Świętego Charbela.
Zaczęłam czytać prawie codziennie nowe świadectwa osób obdarzonych łaskami, które podjęli się jej codziennego odmawiania.
Każde z nich było niesamowite. To bardzo poruszyło mnie wewnątrz.
Nie ma innego ratunku jak Maryja.
W moim życiu zawsze był obecny różaniec. To ta modlitwa, ta obecność przy niej uratowała dwa razy moje życie po dwóch strasznych wypadkach. To ona uratowała moją córeczkę, kiedy pojawiły się problemy przy porodzie.
Po tych wszystkich wydarzeniach życie obiera zupełnie inny kierunek.
Poczułam więc niesamowitą potrzebę odmówienia i ja tej cudownej modlitwy.
Na YouTube znalazłam NP odmawianą przez naszego Jana Pawła II. Gdy cała rodzina kładzie się spać, ja zaczynam ją razem z nim odmawiać.
Odmawiam ją tylko od 15 dni, chciałabym jednak dać świadectwo, że ma ona niesamowitą siłę. Modlitwa ta obdarza mnie niesamowitym pokojem. O czym świadczą też i inne tutaj napisane świadectwa. Ta godzina spędzona na niej to godzina wizyty u Matki Bożej. Ona tylko czeka na nas. Ona bierze od nas wszystko. I jakikolwiek będzie odzew, cokolwiek by się nie stało, stanie się to dla naszego dobra.
Odmawiajcie ją.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

  • To prawda. We wszystkich świadectwach jest wzmianka, iż nawet jeśli nasze intencja i prośba nie jest jeszcze wysłuchana to każdy z nas się wycisza i odczuwa spokój i opiekę dana od Naszej Mateczki.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!