Kasia: Uwolnienie z miłości

Piszę moje świadectwo pierwszy raz odkąd zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Nowennę odmawiam praktycznie bez przerwy od 2015 roku odkąd wiele rzeczy w moim życiu zaczęło się walić. Nagle zakochałam się w facecie, który nie był dla mnie bo jest żonaty. Nie chciałam w to brnąć, bo wiedziałam, że to nie ma przyszłości ale czasem w życiu tak się układa, że jest to silniejsze od nas i w końcu się w to wciągamy. Ten romans zniszczył mi i zablokował możliwość poznania i bycia z kimś, z kim mogłabym spędzić resztę życia a taką możliwość miałam. Niestety przez romans straciłam ukochanego faceta, który chciał być ze mną. To bardzo boli. Na szczęście po wielu nowennach pompejańskich udało mi się również uwolnić od miłości od żonatego faceta i teraz jestem psychicznie wolna i gotowa na prawdziwą miłość. Bardzo dziękuję Matko Boska Pompejanska, że Ty nigdy nie zawodzisz. Bóg zapłać. Odmawiajcie różaniec, warto, każda modlitwa jest wysłuchana prędzej czy później.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

4.5 11 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katrin
Katrin
05.07.20 10:14

To teraz pomódl się za tą szkywdzona żonę, dobrze że poszłaś prawidłową drogą,niech zawsze Duch SW Cię prowadzi.

Agata
Agata
05.07.20 11:45
Reply to  Katrin

Dokładnie.Zgadzam sie z Katrin. Za żonę i nie tylko, bo na pewno cierpiała nie tylko żona, ale wiele innych osób, które Kasia skrzywdzila tą relacją. Dobrze, że przejrzala na oczy, późno, bo późno, ale jednak.

Ona
Ona
05.07.20 15:09
Reply to  Agata

I za kogo jeszcze ma sie modlić?! Moze niech łaskawy mąz zacznie sie molic za kochanke i za zone, które skrzywdził bo myslal tylko fiu.tkiem. Ja tez byłam w takiej sytuacji i w zyciu nie pomodle sie za zone, nie bede placic za to ze ma meza oszusta.

mirosz
mirosz
07.07.20 15:48
Reply to  Ona

Ona,ale Ty deklarowałaś,że wybierasz apostazję, więc chyba temat modlitwy już raczej Cię nie dotyczy?

Adam
Adam
05.07.20 14:47
Reply to  Katrin

Głupie rady i oceny zostaw dla siebie. Jak łatwo nam oceniać innych..

Gosia
Gosia
07.07.20 15:10
Reply to  Adam

Adamie to nie są głupie rady. Po spowiedzi też jest zadośćuczynienie za grzechy a nie samo wybaczenie. Nawet jak żona o tym nie wiedziała to jednak jej małżeństwo się zachwiało i niech Kasia się cieszy, że nie ma na sumieniu więcej osób np. dzieci tej pary.
A Tobie Kasiu życzę dużo siły i możesz być wzorem dla innych kobiet, które nie zważają czy facet, w którym zaczynaja się zakochiwać jest żonaty. Potem już trudno się wyrwać z tej miłości i nieszczęście gotowe.

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej