Ela: Wymodlona ciąża

Pragnę złożyć świadectwo o łasce upragnionej, wymodlonej ciąży. Mam już 44 lata i trójkę wspaniałych dzieci pragnęłam jednak mieć przed jesienia życia taka mała pociechę przy sobie. Jednak pani dr.nie dawała mi wielkich szans mowiac ze moja gospodarka hormonalna nie pracuje jak dawniej i ze mój organizm jest już w okresie przedmenopauzalnym. Nie traciłam nadzieji wiedziałam wewnętrznie, czułam to po prostu ze Maryja Święta pomoże mi i nie zostawi mnie samej sobie. 1 list 2019 r odmówiłam pierwsza w moim życiu nowennę pompejańską (nigdy wcześniej nie odmawiałam nawet różańca) poszło gładko bo i intencja wielka i ważna. Zaraz po niej odmówiłam druga nowennę w tej samej intencji i oddałam się całkowicie pod opiekę Najswietrzej Maryi po prostu spokojnie czekałam. Dziś tj 29.06 zrobiłam test ciążowy i jest! Jest upragniona ciąża! Pewnie to 4 tydzień ale moje szczęście jest przeogromne.
BŁAGAM WSZYSTKIE KOBIETY PROSZĄCE O DZIECIĄTKO módlcie się nowenna pomp. Zawierzajcie się i wasze prośby w całości Św Maryi i jej synowi Jezusowi oraz św. Jozefowi I WIERZCIE całym sercem UFAJCIE a będzie wam dane o co prosicie.
Matulu nasza najpiękniejsza DZIĘKUJE CI ZA OKAZANA ŁASKĘ, ZA SIŁY I WIARĘ.
…bo gdyby cały swiat wiedział jak jesteś dobra wszyscy uciekaliby się do Ciebie AMEN.

IKONY

I OBRAZY

4.4 8 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zoya
Zoya
15.07.20 22:48

Jezus mowił: moje drogi nie sa waszymy drogami. Mysle ze mamy tu przyklad ktorym mozemy interpretowac te oto słowa. Ela ma trojke dzieci i w drodze wyproszone kolejne.Sa tu osoby ktore od lat prosza o chocby jedno dzieciatko. Autorko, serdeczne gratulacje. Polecaj swoje poczete dzieciatko opiece Matki Najswietszej i prosze westchnij do niej za tymi kobietami ktore sa tu na forum, czesto juz pozbawione nadzieji i prosza Maryje o poczecie. Wszystkiego dobrgo dla Was.

Last edited 3 miesięcy temu by Zoya
Hanna
Hanna
16.07.20 08:19
Reply to  Zoya

Tak, dokładnie jest tak jak mówisz. Ja odmówiłam 4 intencje w intencji poczęcia, teraz odmawiam piątą i nadal czekam na CUD. Czasem już coraz ciężej mi z tym wszystkim, ale wierzę, ufam i czekam. Chcę wierzyć, że też będzie mi dane być mamą.

Katarzyna
Katarzyna
16.07.20 14:14
Reply to  Zoya

To jest moja pierwsza nowenna, mam już 42 lata i czekam na cud. Zostało mi 8 dni nowenny do zakończenia, mam bardzo mieszane uczucia. A dziś jest mi wyjątkowo ciężko, cały czas jest we mnie walka, bo tak bardzo bym chciała zostać mamą, a z drugiej strony jeśli wola Pana jest inna….?
Zobaczyłam Twój wpis i pojawiła się iskierka nadziei, niech Ci Bóg błogosławi ❤️

Ela
Ela
16.07.20 23:53
Reply to  Katarzyna

Kochana Kasiu nie mogę równać się z Tobą bólem jaki przezywasz ale wierz mi wiem co czujesz. Gdy ja oczekiwałam cudu wszyscy i wszystko było przeciwko mnie. Koleżanki mówiły…daj sobie spokój po co ci czwarte dziecko? Masz już trójkę! Baw się! Ale ja wiedziałam ze to jest to czego pragnę najbardziej na swiecie. Kilka lat prób i nic potem lekarz, badania i diagnoza-Produkcja jajników ustała jestem już w fazie menopauzalnej tylko jajeczka od młodej kobiety pozwolą mi zajść w ciąże. SZOK i niedowierzanie ale uwierz mi proszę gdy słuchałam lekarki czułam blogi spokój duszy. Wiedziałam ze Maryja wysłucha mojej prośby… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
17.07.20 11:50
Reply to  Ela

Kochana Elu, dziękuję Ci za niesamowite słowa wsparcia, bardzo podnosi to na duchu i daje nadzieję….. W trakcie odmawiania nowenny było dużo sytuacji przeciwko mnie, że nawet, w pewnym momencie przychodziły chwile zwątpienia…. Zastanawiałam się po co to wszystko, skoro zamiast lepiej jest gorzej ale wiedziałam że tak może być, a ja nie mogę poddać się bez walki, postaram się ze wszystkich sił, bo wiem że tylko Matka i Bóg mogą mi pomóc. Mam nadzieję, że moja wola jest zgodna z Wolą Pana i cały czas staram się mu to oddać ( pozwolić by mną kierował, choć z rożnym skutkiem… Czytaj więcej »

Ela
Ela
16.07.20 23:55
Reply to  Zoya

Tak uczynię. Bóg zaplac za dobre słowo.

Aneta
Aneta
16.07.20 16:59

Chwała Panu i Mateczce. Maryja wszystko może wyprosić, dlatego trzeba ufać z pokorą

Monika
Monika
17.07.20 21:00

Kiedyś usłyszałam piękne kazanie a propo modlitwy żeby prosić tak jak małe dziecko,prosi mamę o cukierka matka odmawia kilka razy bo przecież cukierki są niezdrowe,a będą bolały ząbki albo brzuszek ,a dziecko się uparło i tak prosiło aż końcu matka dała dla świetego spokoju… tak i my prośmy a końcu Matka mam da to o co prosimy. Kobietki moje kochane nigdy się nie poddawajcie nigdy nie watpijcie w moc modlitwy. Ja doczekałam się mojego skarba po 11 latach małżeństwa .To co przeżyłam po drodze nie życzę nikomu,ale to wszystko idzie w zapomnienie kiedy trzyma się w rękach Ta czysta Milosc.Dlatego… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
18.07.20 15:12
Reply to  Monika

Dzięki Moniko, niech Ci Bóg błogosławi.
Wparcie na pewno będzie potrzebne :))

Monika
Monika
19.07.20 16:08
Reply to  Katarzyna

Kasia moja kolezanka zaszła w ciąże tuż przed 43uridzinami .Urodzila siłami natury pięknego i mądrego synka.Takze jeszcze wszystko przed wami.Trzymam mocno kciuki ❤️

Katarzyna
Katarzyna
19.07.20 17:35
Reply to  Monika

Moniko, dziękuję Ci z całego serca, mam nadzieję, że Pan Bóg będzie dla mnie łaskawy, wiem że z Nim wszystko jest możliwe, tylko oddać się jego woli….. ❤️

Monika
Monika
20.07.20 13:22
Reply to  Katarzyna

Napewno musisz tylko w to uwierzyć ze będziesz matka i to najlepsza matka na świecie Tego Tobie i wszystkim „starającym” życzę z całego serca

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x