Anna Maria: Polepszenie relacji w rodzinie

Od kilku lat modle się nowenną pompejańską.Otrzymałam wiele łask, o niektóre modliłam się kilkakrotnie i nie zawiodłam się. Ostatnio podjęłam się uczestnictwa w Wielkiej Nowennie Pompejańskiej „o nawrócenie grzeszników, z których ja jestem pierwszy.„Ostatnimi czasy nie mogłam w żaden sposób znaleźć porozumienia z mężem, wiec dodałam do tej intencji prośbę o poprawienie sytuacji w rodzinie.Od pierwszego dnia w domu sytuacja stała się nie do zniesienia.Mąż stał się tak przykry dla mnie i dzieci że rozmyślałam, jak uciec z domu.Ale przyznaję ,ja też byłam tak drażliwa,że nie dawałam rady milczeć,choć to sobie sto razy obiecywałam,że nie dam się sprowokować.Przyznam
się,że nie bardzo wierzyłam w to, co czytałam,że szatan szaleje, rwą się różance ,gdy zaczynamy modlić się nowenna pompejańską.Po kilku dniach modlitwy zdałam sobie sprawę,że to działanie złego ducha i muszę to przetrzymać.Mąż śmiał się,ze modlę się na różańcu,a ja odpowiadałam,że modlę się za niego,skoro on tego nie robi.Z czasem sytuacja ustabilizowała się.
Wczoraj skoczyłam nowennę. Rozmawiamy z mężem bez złości,on stal się bardzo pomocny,choć wcześniej nic go nie interesowało.
Dziękuje Ci Matko Boża za łaski,za to,że jesteś moją nadzieją i opoką na dobre i na złe. Z nowenną nie rozstaję się na długo, od kilku lat mi towarzyszy,prenumeruję także 'Królową Różańca Świętego',a świadectwa tam zamieszczane utwierdzają mnie,że ogrom łask płynie szerokim strumieniem. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!