Tomasz: Wyprosiłem miłość

Moja modlitwa była w Intencji dziewczyny, którą poznałem aby mnie pokochała…ja w Europie ona z Filipin… jesteśmy po dwóch spotkania na Filipinach… zakochalem się w Niej… lecz ona we mnie nie…caly czas miała w sercu inną osobę… kontakt na odległość…ciezko jest wygrać tą miłość, ale mnie bardzo zależało… juz po tygodniu odmawiania Nowenny, zaczela do mnie pisać bardzo uczuciowo…ale nie przestałem  się modlić…ponad tydzien orzed końcem Nowenny byłem dla niej tylko ja… minęło ponad 2 tyg od zakończenia Nowenny…I w naszej kontakcie na odległość, sa głównie słowa Kocham Cię… wybrałam  Ciebie … planujemy wziąć Ślub… tylko wirus przeszkadza abyśmy się spotkali w każdej chwiki w namiętnych objęciach .To cud- wyprosiłem miłość do Filipinki…i jesteśmy szczęśliwi mając siebie

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olguś
Olguś
08.06.20 12:57

O Matko Święta…aż nie wiadomo jak komentować. Człowieku zejdź na ziemię, różnica kultur, do tego znajomość tylko wirtualna, i Twoje życie wyobrazeniami. Niemniej życzę Ci powodzenia. Myślałam że to ja jestem naiwna ale okazuje się że są ludzie bardziej naiwni ode mnie.

Agnieszka
Agnieszka
08.06.20 19:12
Reply to  Olguś

Zgadzam się z tobą. Owszem cuda się zdarzają ale chyba nie w tym wypadku… Tak, wiem nie mi oceniać …i bardzo chce się mylić…

Tonek
Tonek
08.06.20 15:32

Mój imienniku masz wielkie szczęście ale to dzięki modlitwie. Wiara, modlitwa i cierpliwość zaprowadzą cię napewno przed ołtarz. Powodzenia.
 

Last edited 4 miesięcy temu by Tomek
kocham
kocham
08.06.20 21:35

Chcesz znać radę osoby, która przeszła burzliwe zakochanie w osobie z drugiego końca świata? Módl się do Maryi o wypełnienie Bożego planu wobec Ciebie, o spełnienie woli Pana. I postaraj się pozostać w wolności serca wobec tej całej sytuacji. Bóg się na prawdę nigdy nie myli… Może Ci być ciężko przeczytać moje słowa : bardzo Ci się ona podoba, żywisz do niej uczucia, zauroczyłeś się… I prawda jest taka że nic więcej. Wiem doskonale, jak uczucia fascynacji potrafią być silne i jak trudno jest wtedy dopuścić do siebie prawdę. A prawda jest taka, że nie znacie się. Widzieliście się dwa… Czytaj więcej »

Last edited 4 miesięcy temu by kocham
Monia
Monia
09.06.20 20:54

Tomek chciałoby ci pogratulować i cieszyc się razem zToba ale myśle ze popełniasz wielki błąd Azjatki to nie dobry materiał na żonę wiesz mi.To inna kultura,inna religia zwyczaje one tylko widza pieniądze w cudZoziemcach i tyle.Juz za dużo mam przykładów żeby uwierzyć ze to się skończy dobrze.

Katarzyna
Katarzyna
10.06.20 18:17

O gustach się nie dyskutuje, jednak Tomaszu, wkopiesz się w kłopoty. Myślę, że bez modlitwy, też byś przeczytał dość szybko, że Cię ta dziewczyna kocha, jesteś dla niej szansą na lepsze życie i wyrwanie z miejsca, w którym dorastała. Na Filipinach edukacja szkolna się odbywa, ale nie jest dostepna dla szerokiego grona społeczności. Tak samo tam, jak w Tajlandii jest taka bieda, że dziewczyny, aby ich rodziny przeżyły, chętnie zostają żonami obcokrajowców. Dziewczynki pracują na ulicach i co najgorsze, jest to norma i nikomu nie przeszkadza taki proceder. Jesteś dla niej „bogiem”, który posyłając tylko 100, zł, będzie w stanie… Czytaj więcej »

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x