Szymon: Dziewica Przenajświętsza

Kochani, czym jest koronawirus w obliczu Bozej milosci! Wszyscy bardzo sie boimy bo choroba ta jest nieprzewidywalna, tak jak i nasz Pan! Ja rowniez mialem straszne napady paniki. Moj przyjaciel przypomnial mi o Nowennie Pompejanskiej którą odmowilem kilkukrotnie a o której zapomnialem. Strach i panika zniknela calkowicie!! Znow raduje się kazdym dniem! Nowenna modle sie o wiare ktorej wszystkim nam, bojacym sie zabraklo. Bo czym innym jest ten strach jak niewiarą w milosc i potege Tego ktory wszystko przenika! Chrystus Pan Nasz którego ani niebo ani ziemia pomiescic nie moze unizyl sie dla nas wstepujac w Niepokalane łono Matki Przenajświetszej. Ona stala sie przez to Jego tabernakulum. I z tego tabernakulum wszyscy codziennie mozemy czerpac dary Chrystusa. Ona jest kazdym tabernakulum na swiecie. Ona jest miejscem w ktorym On przebywa. Tak jak Pan nasz zechciał zejsc na ziemie przez nią, tak tez pragnie abysmy my powrocili do niego rowniez przez nią! Przepiekna jest to tajemnica. Nie bójmy sie prawdziwie rozkochac sie w Niepokalanej bo ona nic nie ma, tylko Jego. Jej istotą i wnętrzem jest Chrystus w tabernakulum. Wielbiąc doskonałe stwozenie Boze wielbimy jego stworce! Wyobraz sobie ze bedac w niej mozesz czerpac nieustannie to czego ona jest źródlem, Chrystusa. Niech ona przenika nas jak Chrystus Pan przenika ją a staniemy sie doskonalymi Jego nasladowcami. Ona jest piękna i potężna, można i działa cuda w duszach tych co calkowicie sie jej oddaja. Pomysl jaki honor jej oddajesz codziennie odmawiajac Psalterz Maryji!

Obejrzyj

nowy numer 51

"Królowej Różańca 

Świętego"

  • Nie da sie zapomniec o nowennie,wie o tym kazdy kto choc raz ja odmowil! Tylko dlaczego tak strasznie ciezko cos wyprosic

    • Droga Aniu.
      Jedną z moich modlitw Pan wysłuchał po około 20 latach. Widocznie pewne sprawy, ludzie, okoliczności muszą dojrzeć. Warto czekać! co za radość!

  • Co do Nowenny, to rzeczywiście zostaje z nami na zawsze. Ja odmówiłam kilka Nowenn i niektóre z nich spełniły się po długim czasie, gdy już wątpiłam. Jeszcze czekam na spełnienie innych. Ale zapewniam, że Maryja troszczy się o mnie cały czas. Doświadczam Jej opieki nawet w drobnych sprawach.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!