Sandra: Guz jajnika, nowotwór, złe wyniki

To moja kolejna nowenna pompejańska tym razem druga nowenna w intencji oczywiście z otrzymaniem łaski o która prosiłam . Cześć i chwała matce Bożej . !
10 lat temu moja mama zachorowała na nowotwór złośliw piersi . Sytuacja wiele namieszała w naszym życiu ale dzięki modlitwie różańcowej wszystko się zmieniło oraz dowiedzieliśmy się o nowennie pompejanskiej ( modlitwa , w której matka boża dała obietnicę,ze każdy kto odmówi z zaufaniem modliwę różańcowa przez 54 dni dostanie to o co prosi . Matka boża wniosła do życia ogromny spokój oraz zdrowie . Po okołu 10 latach pojawił się guz na jajniku i w dzień w którym się o tym dowiedziałam zaczęłam odmawiać Nowennę pompejańską . W trakcie nowenny pomejanskiej (to był około trzeci dzień nowenny były robione markery nowotworowe oraz testy roma ( test na złośliwość raka jajnika ) wyniki wyszły podwyższone . W głowie pojawiały się złe myśli , nawrot choroby , jednak wiedziałam , ze trzeba ZAUFAĆ MATCE BOŻEJ ( w trakcie modlitwy pojawiały sie złe myśli , ze Będzie złe , ze byc może Maryja mnie nie wysłucha ) pamiętaj aby pozwolić jej działać , i co najważniejsze nie przerywać nowenny .Nadszedł czas operacji operacji , była potrzeba usunięcia jajników . Po około 2/3 tygodniach przyszedł wynik hispatologiczny , okazało się ,ze wszystko jest dobrze . Nie ma raka . Dziękuje ci Maryjo , zdrowie jest najważniejsze !
Jeżeli zastanawiasz się czy zacząć nowennę w intencji o zdrowie czy w jakiej kolwiek innej intencji to się nie zastanawiaj , najważniejsze to ufac matce Bożej . Pamiętaj ,ze dla Boga nie ma nic niemożliwego . Pewnie czytasz to świadectwo , ponieważ znajdujesz się w podobnej sytuacji , pamiętaj ( dla Boga nie ma nic niemożliwego ) !!!! Tobie tez się uda Tylko proszę wytrwaj w modlitwie a otrzymasz cudowne łaski , przy okazji tez poukładaja się inne sprawy . Zaczynaj modliwe – ja ze swojej strony mogę obiecać , ze pomodlę się za Ciebie , za was . Pozdrawiam

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

4 8 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x