Maria: Powrót matki

Kochani jest to moje drugie świadectwo Nowenny Pompejańskiej. Nasza kochana Matka Boska wysłuchała mnie po raz drugi. W moim życiu wydarzyły się bardzo bolesne sytuacje.Kiedy w najgorszym momencie mojego życia bardzo potrzebowalam matki mojej rodzicielki ona nie wsparła mnie wręcz zadała bardzo bolesne ciosy i zostawiła mnie samą siebie, odwróciła się, pomimo moich prób nie nawiązywała że mną kontaktu. Pomimo, że bardzo mnie skrzywdziła ja nigdy nie przestałam jej kochać i bardzo jej potrzebowałam. Postanowiłam prosić o pomoc Matkę Bożą, zaczęłam odmawiać Nowennę, nie było łatwo, zły wuprawiał różne rzeczy aby mnie zniechęcić. Kiedy jedna zakonczylam nowennę Matka Boska mnie nie zawiodła moja matka dała znać mojej kuzynke,że chce że mną kontaktu.Ja oczywiście byłem otwarta na spotkanie,nie ukrywam spotkanie było bardzo bolesne.Na dzień dzisiejszy mam kontakt z matką, chociaż nie jest on taki jakbym chciała, jest z mojej strony trochę brak zaufania ale jestem wdzięczna, że jest kontakt.Bardzo dziękuję Matko Boska Pompejanska,że Ty nigdy nie zawodzisz.Bóg zapłać. Odmawiajcie różaniec, warto,każda modlitwa jest wysłuchana.

 • Małymi krokami zbliżajcie się z Mamą do siebie. Widocznie, gdzieś wewnątrz Pani mama jest sama poraniona, może swoją mamę, albo przez ojca. Na pewno Panią kocha i chce to okazać, ale jest Jej trudno, może dławi w sobie słowa i boi się Pani reakcji.
  Ja miałam różne momenty z Moją ś.p. Mamusią, nie rozumiałyśmy się w wielu sprawach, czasem obie milczałyśmy. Proszę się nie zrażać chłodem Pani mamy, któregoś dnia wszystko sobie wyjaśnicie, Matka Boża poprowadzi Was w tym. 🙂 z Panem Bogiem.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  1 - 9 sierpnia 

  Nowenna

  za uzależnionych