M.: Uzdrowienie z choroby

Witam, myślę że nadszedł już czas abym i ja podzieliła się swoim świadectwem. Nowennę odmawiam już od kilku dobrych lat w różnych intencjach. Większość z moich próśb zostaje wysłuchana-czasem na inny sposób niż bym tego oczekiwała, jednak nigdy nie zostaje bez odpowiedzi.Ta jedna sytuacja jest dla mnie jednak wyjątkowo szczególna. Dowiedziałam się o nowotworze znajomej kobiety bliskiej mi osoby. Choć kobietę ta mało znałam bardzo przejęłam się jej sytuacja i postanowiłam się modlić za nią tak długo aż wyzdrowieje. Sytuacja była beznadziejna- guz mózgu, złośliwy, w najwyższym stadium. Lekarze, publikacje naukowe, wszelkie fora mówiły to samo- guz był w takim stadium że dawano chorej pół roku życia, nawet jeśli operacja by się powiodła będzie szybki nawrót w postaci nieoperacyjnej.
Odmówiłam za tę kobietę , nie pamiętam dokładnie ale chyba 4 nowenny. Dziś mija prawie 4 lata od wystawienia diagnozy. Kobieta nadal żyje, jest zdrowa, po operacji nie było nawrotów. Lekarze są w szoku. Dla mnie to był cud. Zostawiam to świadectwo ku pokrzepieniu wszystkich, którzy są w ‚sytuacjach bez wyjścia’ – dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ustwajacie w modlitwie.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

4.5 10 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jarka
Jarka
06.06.20 10:37

Wiecie moje świadectwo nie zostało opublikowane. Sprawdzam każdego dnia rano i wieczorem. Szkoda. Są już dużo późniejsze, związane z koronawirusem. Moje było przed tym wszystkim. No nic. Matko Boska Ty wiesz że wysłałam.

Agnieszka
Agnieszka
07.06.20 13:56
Reply to  Jarka

Na publikację mojego czekałam chyba przeszlo miesiąc… Już miałam pisać maila do redakcju i nagle zostało opubikowane

Redakcja
Editor
Zaangażowany
Redakcja (@red)
08.06.20 15:06
Reply to  Jarka

Jeśli ma Pani jeszcze kopię emaila, proszę przesłać świadectwo jeszcze raz na swiadectwa@rozaniec.info – przeszukałam naszą skrzynkę i nie widzę wiadomości od Pani. Przepraszamy za kłopot.

Wiola
Wiola
06.06.20 20:14

Chwała Panu!

Ania
Ania
07.06.20 23:36

Chwała Panu

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x